Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

[wedka na fyma]A i tak w reprze powinni grać Chańko i Dzidosław Żuberek [/wedka na fyma]

 

Te, wędkarz, weź tę swoją wędkę i zarzuć ją tak, żeby haczyk Ci o kołnierz zahaczył i się wpierdol tak do wody :P

 

FYM dostałeś bilet na finał LE?

 

Nie. Na złą kategorię złożyłem. Qcz aplikował na 1-restricted i oczywiście dostał.

 

Ja też na IV złożyłem i ni chu chu :(

 

Jesli chodzi o przysłowiowy Narodowy, to chciałbym pojechać na finał PP w ramach "Prezent na Dzień Ojca". Ale jak tata ma mieć ryj obity za szalik Lecha, to nie wiem czy to trafny prezent.

Wracając do spraw przyziemnych - Kilmarnock w 7 kolejkach ma 14 punktów i bilans 4-2-1. W bramkach 8-3. Minus jest taki, że sześć z tych ośmiu strzelił Witteveen. Witteveendependncia o_O

Ja idę na PP całe 2 dyszki wyłożyłem, i oczywiście zakładam szalik Lecha :)

Odnośnik do komentarza

W sumie po bliższym przyjrzeniu zobaczyłem jak mówi "Matka, łap" czy po hiszpańsku "Madre, uap"


Porady sztabu to jest jakaś prowokacja.

Thomas O'Brien został graczem miesiąca w lidze. Spotkanie "trenerów" - O'Brien powinien nie grać gdyż w rezerwach jest Ashcroft.

Odnośnik do komentarza

Lol, wyjebali mnie z Bordeaux, chociaż w ostatnich trzech meczach bilans 2-1-0. W tabeli było dopiero 10. pozycja, ale tylko 5 punktów straty do 3. miejsca.

 

Może się skuszę na tą Szkocję, skoro mówicie, że taka nieprzewidywalna :). Coby nie nie dublować klubów, którymi gracie, co tam za kluby są jeszcze do objęcia?

Aberdeen nikt nie gra.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...