Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie stwierdzam, ze rzygam panem Babsem. I moge pojsc o zaklad, ze nie zagra zadnego meczu.

Wczoraj się dowiedziałem, że gość kilka lat temu zbieral haracz w okolicach :kekeke: ale w sumie z takimi warunkami fizycznymi to się nie dziwie :-k

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie stwierdzam, ze rzygam panem Babsem. I moge pojsc o zaklad, ze nie zagra zadnego meczu.

Redakcja TVN24, 28.03.2015. Rano

 

- Tomek, ty chyba oglądałeś Super Bowl?

- No raczej, jak zawsze

- No ale tan Babs to kurde super, co nie? Podobno juz wygrał coś! A grasz w Fantasy? Na pewno grasz. Weźmiesz go? Weźmiesz? W pierwszej rundzie? Ja to zawsze mówiłem, że on będzie grał w NFL

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie ma planów na dziś, to polecam oglądać FINAŁOWY STÓŁ EPT MALTA, na którym zagra DOMINIK PAŃKA. Aktualnie zostało 6 graczy: Valentin Messina (7.8 MLN żetonów), Jean Montury(7.1 MLN żetonów), Stefan Schillhabel (5.5 MLN żetonów), Javier Gomez Zapatero (3.8 MLN żetonów), Dominik Pańka (1.8 mln żetonów) i Hossein Ensan (0.8 MLN żetonów).

 

Pańka ma dziś 24-te urodziny. Musi zasiać rozpierdol :matrix:

 

Zaczynają grać o 13, link do streama: http://www.pokerstars.tv/en/tv/live/#video=pl

Odnośnik do komentarza

 

Oficjalnie stwierdzam, ze rzygam panem Babsem. I moge pojsc o zaklad, ze nie zagra zadnego meczu.

Redakcja TVN24, 28.03.2015. Rano

 

- Tomek, ty chyba oglądałeś Super Bowl?

- No raczej, jak zawsze

- No ale tan Babs to kurde super, co nie? Podobno juz wygrał coś! A grasz w Fantasy? Na pewno grasz. Weźmiesz go? Weźmiesz? W pierwszej rundzie? Ja to zawsze mówiłem, że on będzie grał w NFL

 

Dzwonimy do ojca, wujka, brata, dziewczyny (a moze, co lepsze, chlopaka?) i do pierwszego trenera!

Niestety, zainteresowanie i tak spadnie, nawet jesli zagra w jakims meczu. "BABS ZNÓW BEZ PUNKTÓW W NFL"

Odnośnik do komentarza

Thomas O'Brien został graczem miesiąca :) To chyba najlepsza rzecz ever. Koles gra od pięciu lat w Kilmarnock. Nie potrafi nic poza byciem obrońcą :) I teraz taki zaszczyt. Jaram się jak pochodnia.

Witteveen został młodym graczem miesiąca, ale on to tam chuj, strzela gole to dostał, Ale O'Brien - cieszę się motzno :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Oficjalnie stwierdzam, ze rzygam panem Babsem. I moge pojsc o zaklad, ze nie zagra zadnego meczu.

Redakcja TVN24, 28.03.2015. Rano

 

- Tomek, ty chyba oglądałeś Super Bowl?

- No raczej, jak zawsze

- No ale tan Babs to kurde super, co nie? Podobno juz wygrał coś! A grasz w Fantasy? Na pewno grasz. Weźmiesz go? Weźmiesz? W pierwszej rundzie? Ja to zawsze mówiłem, że on będzie grał w NFL

 

Dzwonimy do ojca, wujka, brata, dziewczyny (a moze, co lepsze, chlopaka?) i do pierwszego trenera!

 

Niestety, zainteresowanie i tak spadnie, nawet jesli zagra w jakims meczu. "BABS ZNÓW BEZ PUNKTÓW W NFL"

 

ZAGRAŁ PIERWSZY MECZ, ALE JESZCZE NIE DOTKNĄŁ PIŁKI
Odnośnik do komentarza

Brenda wjebał kwalifikacje LM z Rumunami z Astry :laugh: Tym samym wszystkie szkockie drużyny zakończyły występy w Europie na początku sierpnia. Nie wiem czy kiedykolwiek zagram w Europie, bo lecimy w dół w rankingu potwornie. Od 2 lat żaden zespół z tej ligi nie grał nawet w fazie grupowej żadnego ojropapokalu.

 

Celtic w lidze po 3. kolejkach 0-2-1 :crazy:

 

Rangers ostatni :crazy:

Odnośnik do komentarza

Lol, wyjebali mnie z Bordeaux, chociaż w ostatnich trzech meczach bilans 2-1-0. W tabeli było dopiero 10. pozycja, ale tylko 5 punktów straty do 3. miejsca.

 

Może się skuszę na tą Szkocję, skoro mówicie, że taka nieprzewidywalna :). Coby nie nie dublować klubów, którymi gracie, co tam za kluby są jeszcze do objęcia?

Odnośnik do komentarza

 

[wedka na fyma]A i tak w reprze powinni grać Chańko i Dzidosław Żuberek [/wedka na fyma]

 

Te, wędkarz, weź tę swoją wędkę i zarzuć ją tak, żeby haczyk Ci o kołnierz zahaczył i się wpierdol tak do wody :P

 

FYM dostałeś bilet na finał LE?

 

Nie. Na złą kategorię złożyłem. Qcz aplikował na 1-restricted i oczywiście dostał.

 

Ja też na IV złożyłem i ni chu chu :(

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...