Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O, ten futbolista zaczynał jako koszykarz w juniorach Śląska. Nawet oglądałem go w finałach U-20, które odbywały się we Włocławku :D Poza nazwiskiem i kolorem skóry niczym się nie wyróżniał, także chyba dobrze, że zmienił dyscyplinę.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę.

Kurde, bo kupiłem kiedyś asasyna gry-onilne i teraz nie mogę go znaleźć. Mam tylko maila z jakimś linkiem do nobox.pl, gdzie chyba dawali kod do Uplaya o ile dobrze kojarzę. Teraz próbowałem odzyskać na hasło na wszystkich trzech skrzynkach, z których korzystam i na żadną nic nie przyszło. :/
Odnośnik do komentarza

Ja już nie wiem co mam zrobić. A w ogóle Celtowie to jest otwarcie mojego turbo miesiąca:

Celtic-Rangers-Hearts-Hibs

 

Tak mi dobrze szło (zapewne dzięki katorżniczemu treniengowi na przygotowaniach) a teraz się wszystko sypie.

 

A ja bym chciał, żeby Lennon sobie poszedł.

Odnośnik do komentarza

 

No Aberdeen wg. buków ma takie same szanse na zwycięstwo jak Inverness. O ile grasz w 14 na bazie 14.3.0

Na 14.3.1. Szkoda tylko, że nie mam takiego napadziora jak Inverness McKay'a

 

Może zacznie się rzucać jak u mnie i też go sprzedadzą.

 

Dobrze kojarzę,że ktoś z Was miał Darnela Situ u siebie?

Odnośnik do komentarza

 

 

No Aberdeen wg. buków ma takie same szanse na zwycięstwo jak Inverness. O ile grasz w 14 na bazie 14.3.0

Na 14.3.1. Szkoda tylko, że nie mam takiego napadziora jak Inverness McKay'a

 

Może zacznie się rzucać jak u mnie i też go sprzedadzą.

 

Na razie Wigan daje za niego 2 mln euro. Dobrze, niech wypierdala :keke:

Odnośnik do komentarza

Kurde, ale bogactwo latem :D. Gergo za 6.5 mln do Sparty, Hamalainen za piątkę do Chin, a Djoum do Bredy za trzy miliony :o. Nawet za Gostomskiego prawie milion wpadł, chociaż on wybrał Mechelen, a nie Everton :D. Jeszcze zaraz z wypożyczeń wrócą Kadar czy Arajuuri, więc kolejne hajsy powinny wpaść.

Odnośnik do komentarza

 

 

No Aberdeen wg. buków ma takie same szanse na zwycięstwo jak Inverness. O ile grasz w 14 na bazie 14.3.0

Na 14.3.1. Szkoda tylko, że nie mam takiego napadziora jak Inverness McKay'a

 

Może zacznie się rzucać jak u mnie i też go sprzedadzą.

 

Dobrze kojarzę,że ktoś z Was miał Darnela Situ u siebie?

 

Ja mam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...