Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie zauwazylem ze do najblizszych systemo husarskich mam 40 skokow moim spimpowanym Haulerem (nie wyglada juz tak zle z zoltym kolorem), a wiec moze czas zrobic wielki szlak sprzedawcy i kupowac/sprzedawac po drodze na kazdym systemie? Co myslicie? Czas sie zadomowic w systemie i chyba lepiej cos robic dla Husarii :p

Odnośnik do komentarza

No i wystartowałem dzisiaj z systemu, którego nazwy już nawet nie pamiętam. Kilka godzin później, ponad 200 lat świetlnych dalej i nieznacznie bogatszy zadokowałem w "stolicy" Husarzy. Leciało się bardzo przyjemnie, a gra wciąż robi gigantyczne wrażenie i aż chciałoby się wylądować na którejś z planet czy księżyców.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że robi sie nam ekipa na skrzydło na ps4 Ja tymczasem z 42 skokow do najblizszego systemu husarii (bodajze ktorys z HIP) zjechalem do 25 i musialem wyruszyc do realnej pracy. Zrobilem kilka biznesow, opylilem to i tamto, ale nacialem sie tym ze kilkukrotnie wpadlem na stacje gdzie nie bylo mozliwosci sprzedania czegokolwiek (brak marketplace). Istnieje jakas strona ktora zrobilaby mi plan kupna/sprzedazy na stacjach na kazdym ukladzie ktory musze odwiedzic, czyli w tym przypadku pewnie jakies 20 systemow ;)

Odnośnik do komentarza

Wskakujesz do systemu, skan. Następnie wchodzisz w system map i są tam zaznaczone stacje. Klik na stację Ew. Zakładkę i masz opis stacji.

Jak nie masz skanera to lecisz do nav beacon, skanujesz i masz system map.

Uwaga, przy posiadaniu cargo zlatuja się piraci

Odnośnik do komentarza

Na PS4 kompletnie nie mogę ogarnąć fire groups. W ogóle nie wiem jak je uruchamiać, włączają sie losowe rzeczy :keke: No i advanced combat training xD Kto to wymyśla wgl? W kilkadziesiąt misji w pctowym Elite nie miałem tak trudnej bitwy. Może dlatego, ze nie jestem idiota, żeby Sidewinderem rzucać sie na experta w Eagle...

 

No i niech mi ktoś powie jak odpala sie rakiety????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...