Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Do ps4 bodajze tez. Wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem szczerze mowiac (oszalalem?). ED na nowych generacjach zajaralem sie u znajomka, ktory tak jak ja gral w to na Amidze. Zakupielem, zaczalem od grubych manuali i poradnikow i na ps4 mam straszne problem z kierowaniem. Dokowanie robilem kilka razy (okej, nie przeczytalem o wektorach), ale ciagle na padzie mam problemy z samym ladowaniem. Podlatuje na minimalnej predkosci i proboje ladowac na "niebieskie" pole. W wiekszosci robie wielkie pierdu w dol. Dodatkowo mam problemy z wbijaniem sie na stacje gdy sie obracaja:F rozumiem ze lece do systemu na "skoku" i pozniej latam na manualu zeby dostac sie do stacji. Jesten ciulowy w tej grze, ale nie bede oklamywal - nie pamietam kiedy cos tak mnie wciagnelo, nawet patrzac na niepowodzenie. Dodatkowo kupilem wsio z seson passem i dostalem jakies bonusy wiec nowe statki itp ogarne jak juz zrozumie o co kaman xD

 

Komandorzy, przybywam!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Podbijam słowa szkodiego - nie jestem w stanie ogarnąć lądowania, ktoś ma jakieś złote rady? Jak ogarnąć w którą "stronę" ma lądować statek, skąd czerpać informacje na ten temat? Bo już parę razy lądowałem niby dobrze, ale akceptowało lądowanie dopiero w momencie obrócenia statku o 180 stopni.

Zna ktoś dobry manual opisujący sterowanie i latanie na PS4? Bo to od husarzy jest zdecydowanie niewystarczające.

 

Ponadto powiem, że ten tutorial z zaawansowaną walką jest napisany fatalnie - nie tylko statki przeciwników są szybsze, ale też podawane rady mające w założeniu wyjaśnić przejście go są dalece niewystarczające. Kończy się na tym, że niszczę góra 2/3 statków i krótko po zlikwidowaniu drugiego ginę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...