Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, popróbuję. W sumie może się obrażę na fedków i zaproponuję swoje usługi Alliance, bo jakoś zawsze mnie ciągnęło w ich kierunku. Tylko nie wiem czy angażowanie się we współpracę z nimi ma jakikolwiek sens, bo kiedyś mieli strasznie biedne profity z tytułu latania dla nich.

 

Jeszcze jeśli chodzi o awanse, to znalazłem taką - w miarę świeżą - odwiedź od Frontier Support.

Odnośnik do komentarza

Nigdy!

 

No może troszeczkę później ;)

 

Ale generalnie to podoba mi się koncepcja Alliance, jako luźnej federacji i tak dalej i tak dalej. Tylko mówię - nie chce się tam angażować jakoś strasznie, jak z tego tytułu nic nie będę miał. Ja jestem taki troszkę hansolowaty. Ideały ideałami, ale hajs i bonusy musi się zgadzać ;)

Odnośnik do komentarza

Są trzy supermocarstwa/frakcje: Federation, Empire i Alliance.

Widzę od ostatniego czasu jak grałem troszkę się pozmieniało i co mi się udało ustalić:

Żeby dostać misję awansu dla Fed/Emp trzeba:

- mieć pozytywną reputację z danym supermocarstwem/frakcją, czyli wszystko powyżej Neutral.

- żeby ją wbić, najlepiej wykonywać bounty hunting i zdobywać bounty vouchers związane z daną frakcją (Kill Warrant wymagany!)

- przyrost reputacji spada jeśli nie grasz (jednak jeśli masz 100% nie spadnie poniżej 75%)

- żeby "nabić" licznik w rank należy wykonywać misje dla tych małych ugrupowań związanych z frakcją, z którą chcemy się sprzymierzyć

- jak dobijemy do 100% w rubryczce rank, to na Mission Board powinny się pojawiać misje dla floty Fed/Emp, które otrzymamy od małych ugrupowań, z którymi mamy pozytywne relacje

Alliance nie ma awansów jako takich ("tytularnych"), ale nalicza punkty rankingowe jak Fed/Emp.

Nie wiem czy po Horizon można awansować bez problemu w każdej z frakcji, nie udało mi się tego ustalić.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje :)

 

Ja niestety nadal nie wiem jak awansować, bo to co napisałem wcześniej nijak sie ma do gry. Co więcej, nijak sie ma tez do tego co podaje support.

Bo np. dzisiaj na jakimś zadupiu Alliance była jedna frakcja związana z Fedsami. Pierwszy raz ich na oczy widziałem, reputacja u Feds 4% (Neutral). I co jest na tablicy z misjami? Navy fleet transport, w nagrodę awans :_eyes: Niestety misja wymagała 30t wolnego miejsca w ładowni a tego nie miałem :|

Odnośnik do komentarza

Dokładnie :( A znalazłem właśnie czarną dziurę :(

 

0hjtIlS.jpg

txr5FHA.jpg

 

 

Ale zawziąłem się... i lecę znowu. Tym razem bez lądowań raczej ;)

 

l8hdKpB.jpg

Po pięciu miesiącach... koniec!

 

F1YNbWR.jpg

 

a7C4pxE.jpg

 

Zarobiłem 105466762 kredytów, niby dużo, ale w przeliczeniu na czas (no, nie było to 5 miesięcy, miałem ponad dwumiesięczną przerwę) to słabo :) Ale... OMG, było warto! Cóż, teraz odrobinę się pokręcę po cywilizacji, a potem Beagle Point plus jakieś inne pomysły :)

Odnośnik do komentarza

Tak troszkę nie wiem co dalej robić w Elite :-k

Mam 10M na koncie i Cobrę wartą coś koło 5M więc jakiś kapitał jest, ale właściwie każda zmiana na statek "trochę lepszy" nic mi nie daje. Kłopot jest też taki, że tak naprawdę nie wiem co chcę robić w tej grze :( Pasażerowie bardzo lukratywny biznes, więc mógłbym się szarpnąć na Delfina. Ale on z kolei ma mało slotów i nadal miałbym jedną kabinę pasażerską, bo jak zamontuję drugą, to nie będę miał w ogóle miejsca na cargo. A to czasem też wożę jak nie ma fajnych pasażerów do zabrania albo dla podbicia reputacji. Bardziej sensownym statkiem do latania z pasażerami jest Orka, ale to już jest całkowity paywall i przeskok z Delfina niesamowity. Delfin miałby jeszcze sens, jakby mu się włożyło te super FSD, bo można wyciągnąć 40 Ly zasięgu, co przy misjach dla badaczy jest nieocenione. Ale najpierw te super FSD trzeba sobie zrobić u inżyniera, a tu nie mam metal alloy czy tam czegoś :/

Co robić, jak żyć w kosmosie? :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...