Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

@Gacek

 

https://coriolis.edcd.io/outfit/cobra_mk_iii?code=A0pataFalddasdf4------0303B3012o2f.Iw1%2FkA%3D%3D.Aw1%2FkA%3D%3D..EweloBhBGA2GAcICmBDA5gG2SGF9A%3D%3D%3D&bn=hANDEL%20PLUS%20MISJE

 

Na misje i do handlu :D

 

i to tego kasa na towar i z dziesięć rebuyów, czyli wolnej gotówki tak z 15 baniek trzeba mieć.

 

Ucieczkę robi się tak,

 

poddajesz interdykcję, wybierasz inny najbliższy system, cztery pipsy w eng i boost boost, boost. Następnie skok w hyperspace.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra Cobra to wydatek koło sześciu milionów

Ok, zmyliłeś mnie tym:

 

 

tylko Kobra eMKa Tri

;)

Jest sens się przesiadać już teraz do innego statku?

 

Nie przesiadaj się na nowe latadła na hurra. Rozważ dwie rzeczy: czy będzie Cię stać na dobry osprzęt (bo bez niego Cobra trochę nie ma zębów) i czy będzie Cię stać na wykup z ubezpieczenia. Dopiero wtedy coś kupuj.
Odnośnik do komentarza

Czyli na razie jak piszecie lepiej latac moim Haulerem (mam 16 cargo i ulepszone fsd i reszte) zeby dorobic sie hajsu na Cobre i ulepszenia, czy kupowac bezzebna cobre i pakowac w nia hajs. Co do Twoich miejscowek to jestem nieco daleko bodajze wiec musze przeliczyc ile skokow mi zajmie zeby sie tam dostac. Dodatkowo nie bede klamal, ale staram sie trafic powoli do Kopernika, azeby robic misje dla Husarii. Ciagle niestety skok za slabiutki.

Odnośnik do komentarza

Co Wy gadacie o 13 milionach. Przecież to prędzej człowiek porzuci grę w cholerę niż na Sidewinderze tyle zarobi. Ponadto na takim gruchotku nie doleci się do systemów gdzie można tak drogie wyposażenie kupić. Spokojnie 2 miliony wystarczą i komfort grania jest nieporównywalnie większy, nie trzeba od razu kupowac high-endowego okrętu i ładować się w trudne misje/niebezpieczne systemy.

Odnośnik do komentarza

A więc kapitan z0nkuch zameldował się w kosmosie. Tutorial przeszedłem raz dwa, dokowanie okazało się nawet nietrudne. Ale zaawansowana walka mnie przerasta, nie potrafię usiąść na ogonie nawet 1 rywalowi i szybciutko dostaję baty. Jakieś rady jak nie dać się zgwałcić od razu? :D

 

Zajrzałem w kosmos i już poczułem się przytłoczony ogromem. Jutro doczytam poradnik ze strony winged hussars odnośnie początków gry i zobaczę co dalej ze sobą zrobić

Odnośnik do komentarza

@Iwabik,

 

Zacznij bez Horizons. Daj znać gdzie jesteś i będziemy zarabiać.

 

@z0nk

 

Na początek proponuję uciekać.

 

Do walki Eagle na początek koniecznie z Kill Warrant Scanner.

 

Złożę coś po południu.

Najlepiej polować nie wcLHS 3447 a w nav beacon Kini

System Kini

Odnośnik do komentarza

No dobra samouczek pokonany. Polatałem trochę powoli wyposażam mój złom w niezbędne elementy. Blisko rozbicia byłem zaledwie dwukrotnie. Raz zagapiłem się i wparowałem prosto w stację, a raz podleciałem za blisko gwiazdy zbierając paliwko ^^

 

Póki co ta gra sprawia iż jestem zachwycony. Kolejny cel - zestrzelić cokolwiek :P

Odnośnik do komentarza

Dziś małżonka się zlitowała i sprezentowała mi Thrustmaster Sticka :) Czyli to coś bez osobnej przepustnicy (która w miniaturowej wersji znajduje się tuż przy dżoju). Cóż, ciągle walczę z obłożeniem klawiszy, ale już trochę polatałem :)

A to moja poobijana krypa (ciągle ponad 10k ly od bańki :) ).

 

a5DMxG3.jpg?1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...