Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ósme urodziny CM Revolution rozpoczęte!

Jesteśmy z Wami w sieci już od ponad 70130 godzin. Od tego czasu rokrocznie byliście świadkami, a być może także uczestnikami naszych świąt. Dzisiaj dajemy Wam kolejną okazję do cieszenia się razem z nami!

 

Już wieczorem post podsumowujący wszystkie prezenty, który dla Was przygotowaliśmy. Tymczasem zapraszamy na CM Revolution - świętowanie w toku!

Odnośnik do komentarza

Główny punkt urodzin za nami! Na CM Revolution od godziny 17:03 możemy podziwiać całkiem nowy Sufler!

Najpotężniejsze narzędzie, jakie kiedykolwiek zostało przekazane w ręce eFeManiaków, doczekało się w końcu gruntowego redesignu. Sufler staje się w tym momencie znacznie bardziej zaawansowanym technologicznie narzędziem, co nie wpływa jednak negatywnie na łatwość i intuicyjność jego obsługi. Powiedziałbym nawet więcej – teraz wszystko będzie prostsze, przyjemniejsze i bardziej przejrzyste!

 

To jednak nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek. Odwiedzajcie CM Revolution regularnie - kolejne prezenty już za chwilę!

Odnośnik do komentarza

Coś nie tak z tą personalizacją w ustawieniach profilu. Zaznaczyłem, żeby mi pokazywało wszystkie z wymienionych tam kategorii newsów i teraz nie pokazuje mi żadnego. Jak wybieram pojedyncze kategorie to też mi nie pokazuje na głównej żadnego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

FM Zone, serwis borykający się do tej pory z ogromnymi problemami, został z chwilą obecną wchłonięty przez CM Revolution. Do fuzji doszło po długich negocjacjach, które nie były łatwe, ale w końcu udało się dojść do konsensusu.

 

Mamy nadzieję, że zmiana ta pozytywnie wpłynie na jakość materiałów. Zachęcamy do odwiedzania CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

Wraz z nastaniem nowego miesiąca poinformowaliśmy o wchłonięciu serwisu FM Zone przez CM Revolution. Taki stan rzeczy trwał jednak tylko przez 24 godziny, z prostego powodu – rzekoma fuzja była jedynie primaaprillisowym żartem! Tym samym serdecznie dziękujemy redakcji Football Manager Zone za czynny udział w całej akcji, na pomysł której sami zresztą wpadli. Nie myślcie jednak, że CM Revolution poprzestało na jednym dowcipie! Dodane dzisiaj przez Wujka Przecinaka okrągłe 10 talentów zostało bowiem obdarowanych... twarzami redaktorów Revolucji!

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...