Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że CM Rev nie potrafi przegrywać i postanowiło cofnąć datę publikacji newsa o 10 minut, żeby być "pierwszymi"...

 

Dowód?

 

http://www.centrumfm.org/images/rev.jpg

 

Proszę zjechać niżej i zerknąć na "Ostatnio komentowane na CM Revolution". Widnieje tam godzina 13:32, a newsa o FM 2011 nie ma. A gdy teraz zerkniemy, widzimy wyraźnie, że news został napisany o 13:23. Magia?

 

Panowie, bez komentarza. Chyba każdy widzi, jak gra Oficjalna Strona Football Managera. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

rotfl, nawet na to uwagi nie zwróciłem.

 

Oczywiście, że nie ma mowy o cofaniu zegara, nie żartuj sobie Dapsz. Faktycznie, news na stronie pojawił się kilka minut później, niż wskazuje na to godzina teraz (nie widziałem tego wcześniej nawet), ale to wynika nie z faktu, że ktoś kręcił zegarem u nas, a po prostu z tego jak działa nasz Panel. Jest tak, że w momencie kliknięcia na "Dodaj newsa" CMS ładuje już godzinę i jeśli news ostatecznie zostanie dodany na stronę później, to i tak ładuje tamtą godzinę. Newsa pisaliśmy od 13:05, draftował go Bobi właśnie koło 13:20 i dlatego została ta godzina. Zresztą akurat już wtedy news był gotowy, tylko po prostu nie zawierał wszystkich informacji - obecna wersja, która dogłębnie opisuje wszystkie informacje pojawiła się trochę po 13:30 AFAIR, możliwe że tuż po Waszym screenie (btw. gratuluję wykorzystywania wolnego czasu na screenowanie, po co komu WebArchive skoro mamy CFM?).

 

Także, jeśli Cię to tak boli, to możemy napisać do administratora bazy, żeby przesunął nawet godzinę do przodu, jak Wam to humor poprawi, ale nie wiem kiedy to zrobi, to nie mamy go pod telefonem. Nie wiem jak to u Was wygląda, ale u nas się nie da kręcić godzinami na serwerze i w bazie w dowolny sposób, takie akcje mogliśmy sobie robić na CM Rev 1.0.

 

A tak już abstrahując od tego absurdu, to wolałbym nawet dodać godzinę później swojego newsa, byleby był dokładny i rzetelny, jak teraz, niż dodać to co Wy, a potem to poprawiać przez następną godzinę.

 

Zejdźcie na ziemię trochę, złotych gaci się nie dostaje za pierwsze miejsce, co najwyżej gratulacje od SZk ;-)

 

PS: Już pomijam, że ten screen był chyba klejony w Paintcie i nawet nie jestem przekonany, czy faktycznie newsa już wtedy nie było.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie ma mowy o cofaniu zegara, nie żartuj sobie Dapsz. Faktycznie, news na stronie pojawił się kilka minut później, niż wskazuje na to godzina teraz (nie widziałem tego wcześniej nawet), ale to wynika nie z faktu, że ktoś kręcił zegarem u nas, a po prostu z tego jak działa nasz Panel. Jest tak, że w momencie kliknięcia na "Dodaj newsa" CMS ładuje już godzinę i jeśli news ostatecznie zostanie dodany na stronę później, to i tak ładuje tamtą godzinę. Newsa pisaliśmy od 13:05, draftował go Bobi właśnie koło 13:20 i dlatego została ta godzina. Zresztą akurat już wtedy news był gotowy, tylko po prostu nie zawierał wszystkich informacji - obecna wersja, która dogłębnie opisuje wszystkie informacje pojawiła się trochę po 13:30 AFAIR, możliwe że tuż po Waszym screenie (btw. gratuluję wykorzystywania wolnego czasu na screenowanie, po co komu WebArchive skoro mamy CFM?).

Och, nie, było inaczej - news na początku był opublikowany o około 13:40, dopiero po jakiś czasie data magicznie się cofnęła. Widziałem sam. :>

Odnośnik do komentarza

Ahh tak, teraz news był o 13:40? Screen masz, czy teraz kreatywna odpowiedź idzie?

 

Nie wydaje mi się to możliwe, muszę spytać Bobiego, bo żeby się tak stało, to chyba musiałbym ja opublikować newsa najpierw ze swojego Panelu, potem Bobi zdraftować i znowu opublikować, aby się godzina cofnęła do tego czasu, jak ją CMS załadował u Bobiego. Za chwilę się okaże, że news tak naprawdę pojawił się o 14:30, a cofnęliśmy zegar o godzinę. Ja nie wiem, zajmijcie się bronieniem krzyża, a nie takimi pierdołami. Nikt na to uwagi u nas nie zwrócił, a Wy nawet screeny zrobiliście, teraz wymyślacie coraz to nowsze wersje i jeszcze mówicie, że kręcimy zegarami. To nie są wyścigi o to kto pierwszy, tylko ewentualnie o to kto lepszy i na tym polu uważam, że Was pokonaliśmy, jeśli chodzi o tego newsa.

Odnośnik do komentarza

Tuz po tym jak zobaczylem na Facebooku info o tym, ze sa informacje o FM 2011 wszedlem na CM Rev i Centrum - cisza w newsroomach. Pozniej na wlasne oczy widzialem news ktory wisial na CM Rev i jednoczesnie nie widzialem zadnego newsa na Centrum FM.

 

Jednym slowem mieliscie newsa po Rewolucji... Doslownie kilka minut po z tego co zauwazylem... I nikt niczym nie krecil, bo nie bylo ku temu zadnej potrzeby. Tak wiec albo ja jestem slepy albo teraz lze jak pies albo Wy powiniscie troche przystopowac z oskarzeniami - bo sa klamliwe.

Odnośnik do komentarza

Screen, który został przedstawiony dobitnie dowodzi, że żadnego newsa nie było. Sądzicie, że fabrykujemy dowody w tej sprawie? Nie bądźcie zabawni. Każdy z nas pisząc takie newsy ma nadzieję, że będziemy szybsi od konkurencji, dlatego regularnie zaglądaliśmy na Rev, żeby mieć pewność, że byliśmy szybsi. Tym razem byliśmy i wielce nas to ucieszyło... do czasu.

 

Pierwszym dowodem jest screen, drugim - wiele osób, które widziały to na własne oczy. Możecie powiedzieć, że się zmówiliśmy, ale osoby zupełnie neutralne również potwierdzają naszą wersję (chociażby Perez w Maryni).

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze newsa ktos sciagnal na moment do draftu juz po publikacji - dapsz ja nie jestem zaslepionym redaktorem Rewolucji, ktory chce Ci teraz udowodnic, ze biale jest czarne - mowie co widzialem.

 

I jesli cokolwiek zmienilo date to nie my tylko system - z reka na serce moge Ci powiedziec, ze nikt tej daty nie przestawial. Akurat w tamtej chwili mielismy zdecydowanie inne rzeczy do roboty.

 

A tu nie chodzi o to zeby byc szybszym - tylko zeby podac sensowne i dobrze przedstawione informacje.

Odnośnik do komentarza

Powtarzam Ci, że jeśli faktycznie tak było, to nikt zegarów nie kręcił, tylko tak działa nasz panel. I mówię Ci, że jak chcesz to możemy napisać do administratora bazy, żeby to pozmieniał, ale nawet nie wiem na jaką godzinę miałby to przesunąć. I na koniec jeszcze raz napiszę, że akurat przy tym newsie ważniejsze było dla nas zawarcie w nim wszystkiego co Miles mówi, a nie bycie pierwszym. Zresztą, tak jak mówię, za bycie pierwszym nie ma nagród i szczerze mówiąc mamy już tak zaufany target, że nie musimy mu dawać informacji najszybciej, tylko najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj - nie mam zamiaru udowadniać, że białe jest białe. Każdy widział co widział i każdy może obejrzeć screena, którego przedstawiłem. Możecie mówić co chcecie, ale coś w tej sprawie jest nie tak. Nie mam zamiaru się sprzeczać i udowadniać tego, co już jest udowodnione. Każdy sobie sam wyrobi opinię w tej sprawie.

 

Edit: Ceyvol, pewnie, bo nie mamy co robić i tylko kombinujemy. Zrozum nasze rozgoryczenie - piszemy pierwsi newsa, cieszymy się i nagle coś takiego. Każdy byłby rozgoryczony. Jak już mówiłem - nie będę się wdawał w polemikę, ponieważ wszystko jest tutaj jasne.

Odnośnik do komentarza

Edit: Ceyvol, pewnie, bo nie mamy co robić i tylko kombinujemy. Zrozum nasze rozgoryczenie - piszemy pierwsi newsa, cieszymy się i nagle coś takiego. Każdy byłby rozgoryczony. Jak już mówiłem - nie będę się wdawał w polemikę, ponieważ wszystko jest tutaj jasne.

 

Na drugi raz naprawdę wypadało by zamiast pośpiechu włożyć w to troszkę staranności...

Odnośnik do komentarza

Barton, co Ty opowiadasz? Co ma draft do godziny newsa? Albo news "wpada" z godziną z draftu i wtedy jest 13:20 albo wpada z godziną zatwierdzenia z draftu, co miałoby większy sens, bo w drafcie news może "leżeć" i pół dnia i wtedy kuriozalne byłoby publikowanie informacji o 19.00 z godziną w newsie powiedzmy 11.00... Na screenie widać jak na dłoni, że newsa o tej powiedzmy 13:30 nie było i tyle (i tak samo bez znaczenia jest czy screen jest z Painta czy Photoshopa, co to w ogóle za argument?). Z tego co zwróciłem uwagę, to pierwotnie była u was godzina bodaj 13:33 (a zwróciłem choćby z tego względu, że ostatnio też były "wyścigi" o to, kto pierwszy wrzucił :)).

 

Druga rzecz - bezsensowny jest również zarzut o jakość. Klikając teraz w waszą informację też widzę, że dopiero dodaliście screeny. Sorry, ale to trochę jakby przy jakiejś np. katastrofie ktoś czekał 2 godziny, aż ustalą listę ofiar czy potwierdzą ich liczbę... Internet, telewizja i radio dają właśnie takie możliwości, że można edytować, dopisywać, wzbogacać, ale dając takie narzędzia wymagają również szybkości w serwowaniu informacji.

 

I, mówiąc w swoim imieniu, naprawdę nie "boli" mnie, że przekręciliście z godziną, tylko zamiast głupawych tekstów o kontakcie z administratorem miejcie najzwyklejszą przyzwoitość i nie kombinujcie :). Skoro wychodzicie z założenia, że przed szybkością liczy się jakość, to potem miejsce świadomość, że ktoś może być szybszy. A już Czytelnicy niech ocenią czy ważniejsza jest jakość czy szybkość.

 

PS W ogóle to najszybsze było forum, więc nie macie się co sprzeczać :D.

PS2 Wyjaśnij mi jeszcze, co w tej sytuacji daje WebArchive?

Odnośnik do komentarza

Ojejku, Dapsz, no litości, uroniłeś już łezkę z tego powodu? Dam Ci radę, co jest kluczem do bycia lepszą stroną od CM Revolution (jeśli to jest Waszym celem, jeśli nie albo jeśli myślisz, że już jesteście to nie czytaj dalej) - nie jest to bycie pierwszym z newsem o FM 2011, tylko zmiana mentalności, bo gdybyśmy my kilka lat temu byli rozgoryczeniu po każdym razie, gdy nas kopał ktoś w dupę (a kopał nas każdy, bo my niby Ci niepokorni), to byśmy nie byli tu gdzie jesteśmy.

 

Anyway, dla mnie koniec, argumenty są znane, ludzie ocenią. Pozdrawiam!

 

Edit; Nie będę Ci Perez odpisywał, bo nie mam czasu ani ochoty na odpowiadanie każdemu z Was, kto ma zastrzeżenie. Henkel widział swoje, Ty widziałeś swoje, ja wiem swoje, Dapsz wie swoje, Marynia widziała swoje, każdy wie swoje - do niczego to nie doprowadzi. My sobie nie mamy nic do zarzucenia i tyle.

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze newsa ktos sciagnal na moment do draftu juz po publikacji - dapsz ja nie jestem zaslepionym redaktorem Rewolucji, ktory chce Ci teraz udowodnic, ze biale jest czarne - mowie co widzialem.

 

I jesli cokolwiek zmienilo date to nie my tylko system - z reka na serce moge Ci powiedziec, ze nikt tej daty nie przestawial. Akurat w tamtej chwili mielismy zdecydowanie inne rzeczy do roboty.

 

A tu nie chodzi o to zeby byc szybszym - tylko zeby podac sensowne i dobrze przedstawione informacje.

No OK Heniu, ale to też jest coś nie tak - jak to ściągnął newsa? Po cholerę? Jest to jest i już.

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze newsa ktos sciagnal na moment do draftu juz po publikacji - dapsz ja nie jestem zaslepionym redaktorem Rewolucji, ktory chce Ci teraz udowodnic, ze biale jest czarne - mowie co widzialem.

 

I jesli cokolwiek zmienilo date to nie my tylko system - z reka na serce moge Ci powiedziec, ze nikt tej daty nie przestawial. Akurat w tamtej chwili mielismy zdecydowanie inne rzeczy do roboty.

 

A tu nie chodzi o to zeby byc szybszym - tylko zeby podac sensowne i dobrze przedstawione informacje.

No OK Heniu, ale to też jest coś nie tak - jak to ściągnął newsa? Po cholerę? Jest to jest i już.

Zeby poprawic? Skorygowac? Nie mam pojecia... Perez nie mam pojecia. Mozliwe, ze naprawde mi sie przewidzialo, bo newsy dzielily minuty.

 

Sedno sprawy jest inne - wiem, ze nikt tu nie krecil zegarem, bo po prostu cala redakcja chciala puscic rzetelna informacje czytelnikom, a nie scigac sie z Centrum, bo akurat to czy ten news pojawi sie przed nimi czy po nich nie ma dla Nas zadnego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...