Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Może osiemset od razu :)

Ty tu nie smieszkuj!

25 lat siedziałem w lotnictwie to cos o tym wiem!

to, ze 25 lat temu Twoj ojciec przelecial Twoja mame i z tego powstales, nie znaczy wcale ze siedziales 25 lat w lotnictwie!

Przyklad buraczanego poczucia humoru.

Odnośnik do komentarza

ale odjebałem w FM-ie. dostałem ofertę od Arsenalu na 40 mln ojro w gotówce za Kirchoffa, zaakceptowałem i potwierdziłem po czym się okazało, że poprzedni klub ma klauzulę 50% zysku z następnego transferu, a sam zawodnik 50% kwoty następnego transferu, czyli za zawodnika wartego 23 mln dostałem coś koło miliona ojro. :D

Odnośnik do komentarza

ale odjebałem w FM-ie. dostałem ofertę od Arsenalu na 40 mln ojro w gotówce za Kirchoffa, zaakceptowałem i potwierdziłem po czym się okazało, że poprzedni klub ma klauzulę 50% zysku z następnego transferu, a sam zawodnik 50% kwoty następnego transferu, czyli za zawodnika wartego 23 mln dostałem coś koło miliona ojro. :D

jestes mistrzem

Odnośnik do komentarza

 

ale odjebałem w FM-ie. dostałem ofertę od Arsenalu na 40 mln ojro w gotówce za Kirchoffa, zaakceptowałem i potwierdziłem po czym się okazało, że poprzedni klub ma klauzulę 50% zysku z następnego transferu, a sam zawodnik 50% kwoty następnego transferu, czyli za zawodnika wartego 23 mln dostałem coś koło miliona ojro. :D

jestes mistrzem

 

najbardziej chyba ucieszył się sam zawodnik, bo oprócz awansu sportowego i gry w Premiership przytulił w jednej chwili 20 mln euro. :D

Odnośnik do komentarza

A czemu nie? Jest trochę karykaturalny, pewnie nawet jak się idzie wysrać to bierze swoje pojemniki z żywnością na wszelki wypadek gdyby poczuł katabolizm albo dwójeczka szła mu dłużej niż planował i byłaby pora na kolejny posiłek podkreślam posiłek. Ale pewnie mu za dużo czasu nie zajmuje bo pewnie nawet na kiblu 100% albo nic, inaczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...