Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądać niestety nie oglądałem, bo w ostatnim czasie coś nie mogę się zorganizować tak, żeby luknąć na NBA :P.

 

Zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne do Porto czy Marsylii, ale chyba jednak zostanę na kolejny sezon w Poznaniu i może uda się ten awans do 1/8 LM wywalczyć w końcu :-k.

Odnośnik do komentarza

To jak to najlepiej rozwiązać? Pod oknem mam grzejnik, a nad nim taką zamykaną plastikową kratkę, rozsuwana góra/dół - mam ją otwartą zostawić? Z niej też wieje, bo widać cegły i kawałek świata z niej jak jest otwarta.


Lucas, ilu masz Polaków w pierwszej jedenastce?

Odnośnik do komentarza

jmk, ciężko określić, bo sporo rotuję. Ogólnie mam w klubie tylko pięciu obcokrajowców (Sawicki, Douglas, Jevtić, Odegaard i Kovacevic, chętnie bym latem zamienił Jevticia na Zivkovicia z mojej reprezentacji :P). Do tego mam sporo wychowanków, bo aż jedenastu, a kolejnych dwóch włączę do zespołu chyba już w następnym sezonie (na pewno Bielika, którego wykupiłem z Legii i na razie loan do Cracovii).

Odnośnik do komentarza

Okna uszczelnij, jak masz kratkę wentylacyjną (powinna być), to ją otwórz i tak jak Gabe radził, wietrzenie mieszkania.

 

Ok, dzięki za rady, a lepiej tą uszczelką, gumą czy pianką?

 

 

E to lipa Lucas, chciałem Ci dać wyzwanie spolszczenia zespołu :P

 

Ja mam Portugalczyka, Senegalczyka, Niemca, Duńczyka i trzech Anglików, reszta z 25-osobowej kadry to Polacy.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/K3KTChs.png :lol:

 

Wygraliśmy ligę z przewagą dziesięciu punktów nad Legią, a tylko jeden zawodnik w jedenastce sezonu. Co lepsze Sawicki został graczem sezon Ekstraklasy, był w czołówce strzelców i asystentów, wykręcił najlepszą średnią ocen w historii ligi i nie ma go w jedenastce :DDD

poka profil i statsy Korzyma z ostatniego sezonu. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...