Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia miłość Amerykanów do marki Subaru.

Kawał solidnego japońskiego żelaza (które Amerykanom bardzo dobrze się kojarzy - w wyniku kryzysu paliwowego w latach 70. sprowadzili do siebie mnóstwo Toyot, Mazd i innych "japończyków") z mocnym benzynowym silnikiem i stałym napędem na 4 koła.

O wiele bardziej nie rozumiem Twojej estymy wobec Fordów Rangerów, Dodge'ów Ramów i innych takich, które być może sprawdzają się, jak mieszkasz na prerii na południu Stanów (btw. czytałeś "Wyspę na prerii" Cejrowskiego? Super książka), ale na pewno nie w mieście.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie zastanawia miłość Amerykanów do marki Subaru.

Kawał solidnego japońskiego żelaza (które Amerykanom bardzo dobrze się kojarzy - w wyniku kryzysu paliwowego w latach 70. sprowadzili do siebie mnóstwo Toyot, Mazd i innych "japończyków") z mocnym benzynowym silnikiem i stałym napędem na 4 koła.

O wiele bardziej nie rozumiem Twojej estymy wobec Fordów Rangerów, Dodge'ów Ramów i innych takich, które być może sprawdzają się, jak mieszkasz na prerii na południu Stanów (btw. czytałeś "Wyspę na prerii" Cejrowskiego? Super książka), ale na pewno nie w mieście.

 

Swoją drogą to Stanach jeżdżenie importem jest w pewnym stopniu oznaką prestiżu. Lexusy też kochają.

Odnośnik do komentarza

Ja. Uwielbiam power metal. Żałuję, że w Polsce to tak mało grany przez rodzime zespoły gatunek. W Skandynawii w każdej wiosce ktoś gra power metal. A u nas? Jak chcesz znaleźć kapelę, to albo chcą grać jakieś nowoczesne gówno albo thrash, albo death.

bo power metal to gówno. A co do tych nowoczesnych gówien, ostatnio spotkałem gościa, który gra sludge, ale z bębnami afrykańskimi zamiast typowej perki.

Odnośnik do komentarza

 

Ja. Uwielbiam power metal. Żałuję, że w Polsce to tak mało grany przez rodzime zespoły gatunek. W Skandynawii w każdej wiosce ktoś gra power metal. A u nas? Jak chcesz znaleźć kapelę, to albo chcą grać jakieś nowoczesne gówno albo thrash, albo death.

bo power metal to gówno. A co do tych nowoczesnych gówien, ostatnio spotkałem gościa, który gra sludge, ale z bębnami afrykańskimi zamiast typowej perki.

 

ja ostatnio spotkałem laskę, która używa szminki z łoju gęsiego zamiast typowego błyszczyka

Odnośnik do komentarza

 

Ja. Uwielbiam power metal. Żałuję, że w Polsce to tak mało grany przez rodzime zespoły gatunek. W Skandynawii w każdej wiosce ktoś gra power metal. A u nas? Jak chcesz znaleźć kapelę, to albo chcą grać jakieś nowoczesne gówno albo thrash, albo death.

bo power metal to gówno. A co do tych nowoczesnych gówien, ostatnio spotkałem gościa, który gra sludge, ale z bębnami afrykańskimi zamiast typowej perki.

 

Keith, jaką specjalizację skończyłeś na geografii i na jakie magisterskie poszedłeś?

Odnośnik do komentarza

Nie wolałeś iść w kierunku GISu?

u nas masz wybór przy rekrutacji na studia (geografia ogólna, HMiK, Gosp. przestrzenna, zarządzanie środowiskiem, geoinformacja, geoekologia), wtedy miałem jeszcze blade pojęcie o GIS-ie. A teraz chcę zrobić podyplomówkę z GIS-u, bo to jest perspektywiczne, aczkolwiek żmudne i trudne.

Wbrew pozorom po geografii mam dość duże możliwości przy wyborze ścieżki zawodowej.

 

@ Vami - Mill, który stworzył pojęcie "wolność do" był klasycznym liberałem.

Odnośnik do komentarza

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-iii-1-4-5-drzwi-alu-zobacz-warto-C34616577.html

 

Wygląda okej, ale kurwa boję się z komisu, bo tam Mireczki pewnie ładnie w chuja walą.

 

Golfy IV SDI też mi bardzo odpowiadają, ale trzeba byłoby po nie jechać.

 

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-iv-piekny-golfik-sdi-C34664012.html

http://olx.pl/oferta/golf-iv-diesel-ekonomiczny-4-5l-100km-CID5-ID6WpKF.html#2ed22f4b5b

Rocznik 2000 - nabite 134k km. Jebłę.

 

 

Pierdol dilerów. Jak Ci się nie spieszy to szukaj wśród prywatnych.

Odnośnik do komentarza

@jmk, lepiej mi powiedz jak wymusić na laptopie używanie opcji turbo boost przy FM-ie? :P Bo ściągnąłem jakąś apkę od Intela i pokazuje mi, że procek działa na 2.5GHz, a jednak przy FM wolałbym te 3.5, bo próbowałem teraz nową karierę załadować i nawet 83k zawodników w bazie pokazuje pół gwiazdki tylko, a chciałem i tak kilka lig dodać :/. W save z Oviedo miałem 100k graczy w bazie i jednak muliło trochę w trzecim sezonie :/.

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj dokonam kolejnego skoku cywilizacyjnego i skorzystam z paczkomatu ;)

 

NFL?

 

Yep. Zajebista rzecz te paczkomaty. Szczególnie u mnie, gdzie w godzinach pracy poczty i kurierów nie funkcjonuję pod adresem :)

Btw, firma Best-play króle w chuj. Po kolejnym mailu z pytaniem "Gdzie moja gra?" odpisali, że przepraszają i w ogóle, i że tyle czekam dadzą mi nakładki na grzybki w padzie. Dostałem długopis.

Odnośnik do komentarza

Fajnych rzeczy można się za darmo dowiedzieć:

http://otomoto.pl/toyota-avensis-C34671737.html - sprawdziłem tę toyotę na stronie auto DNa: http://www.autodna.pl/vin/SB172CBN00E059248

 

Czyli wychodzi na to, że to anglik po przekładce? :-k

 

A nie, to producent, a nie kraj pierwszej rejestracji

O panie, nie takie rzeczy się dzieją. Na forum Audi a4, jakiś rok temu, był temat, jak gościu chciał ściągnąć amerykańska wersje a4. Rocznika nie pamiętam, ale z opłatami i kosztami transportu z usa wychodziło coś około 50-60k zł. Na zdjęciach - coś pięknego. Gościu juz prawie ja zamówił kiedy magicy z forum dokopali się po numerach do jakiś amerykanskich stron, gdzie samochód był wystawiony do... kasacji. Na tej stronie było wszystko opisane, razem ze zdjęciami. Okazało się ze samochód zaliczył takiego dzwona, że nie bylo praktycznie 1/3 auta. Jak widać nie tylko nasze Mirki potrafią kombinować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...