Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rucianem-Nidzie?

 

no

 

musze pomyslec jak z wawy jechac, ktora droga

 

nie wiem jak wygląda ta S8, ale można nią jechać do Zambrowa i tam wyskoczyć na Łomżę i Pisz

albo z Warszawy na 10, Mława, Nidzica, Szczytno.

wiem że tak do stolicy jeździ moja rodzina z Mazur, ale nie znam tych dróg. w wakacje zajebane pewnie obie, ale teraz nie powinno być tłoku.

Odnośnik do komentarza

 

no właśnie mi się coś jebnęło i policzyłem 8 zamiast 6. generalnie to najczęściej podają czas dla NY.

Dla Ojropy podają ET, ale np. na ESPN podają ET i miejscowy. Czyli np. jak grajo 49'ers to jest powiedzmy 4 ET/1 PT

 

 

 

A nie mogą normanie, po naszemu? :keke:

 

Rozumiem, że to UTC i minus?

Odnośnik do komentarza

O kurcze, człowiek wyjeżdża żeby się wyciszyć, odciąć od wszystkiego, nie wlaczylem telewizji internetu, nie czytałem codziennej prasy przez niemal dwa tygodnie i do dzisiejszej nocy nie żałowałem...Hofman niezły cham pierdolony :D Polecam każdemu takich kilka dni odpoczynku, ale dobrze wrócić do świata żywych :)

Odnośnik do komentarza

O kurcze, człowiek wyjeżdża żeby się wyciszyć, odciąć od wszystkiego, nie wlaczylem telewizji internetu, nie czytałem codziennej prasy przez niemal dwa tygodnie i do dzisiejszej nocy nie żałowałem...Hofman niezły cham pierdolony :D Polecam każdemu takich kilka dni odpoczynku, ale dobrze wrócić do świata żywych :)

 

Ja mniej więcej tak żyję od kilku lat. Nie oglądam wiadomości w polskiej tv (czasem obejrzę one minute news w BBC, na urlopie oglądałem teleexpress), nie czytam wiadomości codziennych w internetowych portalach. No dobra - słucham jednym uchem wiadomości w radio, ale najczęściej mi drugim wylatuje. Jestem przez to szczęśliwszym człowiekiem.

 

(tak, wiem, mamy nowego premiera ;))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...