Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Eee wpisując VIN mojej Ceraty za wiele tam nie napisali ;)

Kolejne ogłoszenie, które może zainteresuje Vamiego:

 

http://olx.pl/oferta/biuro-tlumaczen-poszukuje-tlumaczy-do-wspolpracy-CID4-ID4mfCh.html#6cf6bdd3da

Dzięki, ale do końca grudnia nie mam terminów. Obłożyłem się :)

 

***

Za każdym razem gdy krytykuję Grzesia Kupczyka za jego angielski, powinienem pamiętać o Lodovico Rossim z włoskiego Mystic Twilight:

 

https://www.youtube.com/watch?v=aUfVG36zKrs

 

:lol: Piękny akcent

Dobra. Uwinalem sie z tlumaczeniem do 12. Jeszcze uczyc trzeba dzis, umowe wyslac i mozna zaczynac weekend. A jutro na grzyby, na owoce morza i do kina na Annabelle.

Odnośnik do komentarza

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Pewnie po drodze ktoś zdążył odpowiedzieć, ale nie chce mi się czytać - otóż silnik 1.4 TSI to jedna z największych porażek w historii Volkswagena

A tak w ogóle Leon to trochę za duże auto jeśli to ma być typowy mieszczuch, w tej klasie i budżecie do ok. 30 tysięcy moje typy to po pierwsze primo Ford Fiesta, po drugie Mazda 2, a po trzecie chyba Toyota Auris.

Odnośnik do komentarza

No ja byłem nieco starszy, bo jakieś 16 lat wtedy miałem. I się bardzo tego nie wstydzę, do tej pory nic mnie nie boli, jak gdzieś usłyszę, fajnie się kojarzy :D


 

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Pewnie po drodze ktoś zdążył odpowiedzieć, ale nie chce mi się czytać - otóż silnik 1.4 TSI to jedna z największych porażek w historii Volkswagena
A tak w ogóle Leon to trochę za duże auto jeśli to ma być typowy mieszczuch, w tej klasie i budżecie do ok. 30 tysięcy moje typy to po pierwsze primo Ford Fiesta, po drugie Mazda 2, a po trzecie chyba Toyota Auris.

 

 

Skoro już przy tym jesteśmy, to co z silnikami D4D (i innymi na olej) w avensis I gen? Budżet mi się nieco uszczuplił, a corolla się rozpada całkiem, więc być może na dniach będę coś takiego kupował?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...