Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

@Hawk - tu nie chodzi o samo jebanie, bo do bezkrytycznych fanów pozera Darskiego wiele mi brakuję. Ale nie powiem zdarzylo mu się pare dobrych rzeczy nagrać.

Tu raczej chodzi o wolność, Vami wyłóż mu to lepiej niż ja

BTW bardzo się cieszę że podobno mają znieść art. 196 kk powszechnie nadużywanego przez wierzących.
EDYTA: http://wyborcza.pl/1,91446,16707774,Sejm_odrzucil_projekt_dot__likwidacji_kary_za_obraze.html a jednak nie. Jakoś bez echa to przeszło.

Odnośnik do komentarza

 

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Może dlatego, że kraj pochodzenia i blachy się nie zgadzają :keke:

 

A tak na poważnie, to 102 tysie kierują mnie w tym samym kierunku rozkmin, co w moim firmowym (też 1.4 TSI) - kiedy jebnie turbina, bo ponad 100 tysiaków to czas na nią :)

 

No, dostałem info, że wymieniają chłodnicę :keke:

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi? Wolnosc polega m.in. na mozliwosci bojkotu i wywierania presji poprzez manifestacje swoich pogladow. Jesli chcesz zabronic ludziom manifestowania niecheci wobec Behemotha, to jestes zamordysta, a nie wolnosciowcem.

Manifestować mogą, dopóki koncertu nie odwołają. A w tym kraju już pare razy odwoływali koncerty kapel death/black metalowych ze wzgledu na prostesty.

Odnośnik do komentarza

 

Ale o co chodzi? Wolnosc polega m.in. na mozliwosci bojkotu i wywierania presji poprzez manifestacje swoich pogladow. Jesli chcesz zabronic ludziom manifestowania niecheci wobec Behemotha, to jestes zamordysta, a nie wolnosciowcem.

Manifestować mogą, dopóki koncertu nie odwołają. A w tym kraju już pare razy odwoływali koncerty kapel death/black metalowych ze wzgledu na prostesty.

 

Ale to nic nie zmienia. Jesli pod wplywem oddolnego nacisku ktos podejmuje taka, a nie inna decyzje, to wszystko jest w porzadku. Dopoki nie ma prawnego zakazu koncertowania Behemotha - wszystko jest zgodne z Etyką Wolności. Na tym właśnie Ona polega, że społeczność oddolnie może doprowadzić do konkretnych decyzji w swoim mikrokosmosie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Może dlatego, że kraj pochodzenia i blachy się nie zgadzają :keke:

 

A tak na poważnie, to 102 tysie kierują mnie w tym samym kierunku rozkmin, co w moim firmowym (też 1.4 TSI) - kiedy jebnie turbina, bo ponad 100 tysiaków to czas na nią :)

 

No, dostałem info, że wymieniają chłodnicę :keke:

 

ej, ale serio, skąd te luksemburskie blachy? :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Może dlatego, że kraj pochodzenia i blachy się nie zgadzają :keke:

 

A tak na poważnie, to 102 tysie kierują mnie w tym samym kierunku rozkmin, co w moim firmowym (też 1.4 TSI) - kiedy jebnie turbina, bo ponad 100 tysiaków to czas na nią :)

 

No, dostałem info, że wymieniają chłodnicę :keke:

 

ej, ale serio, skąd te luksemburskie blachy? :keke:

 

z odzysku :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Hyde, SZk i inni automobiliści. Dlaczego nie powinienem brać tego auta? Szukam typowego mieszczucha, max 5-latka, nie dla dresa i nie dla pizdy. Polecają mi właśnie ten model.

 

Może dlatego, że kraj pochodzenia i blachy się nie zgadzają :keke:

 

A tak na poważnie, to 102 tysie kierują mnie w tym samym kierunku rozkmin, co w moim firmowym (też 1.4 TSI) - kiedy jebnie turbina, bo ponad 100 tysiaków to czas na nią :)

 

No, dostałem info, że wymieniają chłodnicę :keke:

 

 

Prawie to samo :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie nie rozumieją Etyki Wolności

Wolność jednostki nie może ograniczać wolności drugiej jednostki, czyż nie?

Różnica jest w tym że ja rozumuję wolność jako wolność w ujęciu Milla (tzw. "wolność do"), a liberałowie wolę ujęcie de Tocquevilla ("wolność od")

 

 

Słowem jesteś komuchem.

 

A tak serio. Wolność jest przeciwieństwem niewoli. >do< może byćprawo, a nie wolność. Jest to sprzeczność semantyczna. Wolność jest przeciwieństwem przymusu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...