Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjdź na zewnątrz i poznaj myślenie ludzi funkcjonujących wokół Ciebie. Masakra.

Też myślą, że obniżka ceny w momencie, gdy te są astronomiczne przynosi straty? Kupowałeś kiedykolwiek coś na promocji? Dlaczego się na to zdecydowałeś? Mogłeś przecież kupić drożej.

 

@Kuchar - przede wszystkim to ustawienie jest... dziwne :D Nic dziwnego, że tracisz mnóstwo goli - grasz mega ofensywnie, co się dzieje w momencie gdy Twoi ofensywni boczni obrońcy nie zdążą wrócić za akcją? Zostajesz z trójką zawodników z tyłu. Nie masz żadnego łącznika między linią pomocy, a a atakiem - kogoś kto by dyktował tempo, wchodził między strefę ataku i pomocy. No i zgaduję, że niektóre polecenia drużynowe gryzą się ze sobą i są zupełnie niepotrzebne - grasz ofensywnie, ale ograniczasz tempo i skracasz podania swoim zawodnikom - po co?

 

No i dlaczego takie ustawienie? Skąd pomysł? Nawet w taktyce WM są dwaj defensywni pomocnicy. Strzelanie Ci goli to musi być dla przeciwnika bułka z masłem i przyjemność ;) Ustawienie zawodników na planszy w FM to jest formacja w momencie, gdy nasz zespół się broni - zobacz co się dzieje gdy np. zespół przeciwnika w ataku jest ustawiony np. 2-5-3. Piątka Twoich zawodników jest zajęta przeszkadzaniem dwóm środkowym obrońcom (grasz wysoką linią obrony), podczas gdy pozostała piątka musi sobie radzić z ośmioma graczami przeciwnika. Trochę nie halo ;)

 

Kurde, muszę znaleźć czas żeby to wszystko dokładnie opisać. Ułatwiłoby to Wam i mi życie :)

Odnośnik do komentarza

 

Wyjdź na zewnątrz i poznaj myślenie ludzi funkcjonujących wokół Ciebie. Masakra.

Też myślą, że obniżka ceny w momencie, gdy te są astronomiczne przynosi straty? Kupowałeś kiedykolwiek coś na promocji? Dlaczego się na to zdecydowałeś? Mogłeś przecież kupić drożej.

A ile to promocji widziałeś w osiedlowych sklepikach prowadzonych przez sąsiada Wiśniewskiego, a nie olbrzymich korporacjach?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wyjdź na zewnątrz i poznaj myślenie ludzi funkcjonujących wokół Ciebie. Masakra.

Też myślą, że obniżka ceny w momencie, gdy te są astronomiczne przynosi straty? Kupowałeś kiedykolwiek coś na promocji? Dlaczego się na to zdecydowałeś? Mogłeś przecież kupić drożej.

A ile to promocji widziałeś w osiedlowych sklepikach prowadzonych przez sąsiada Wiśniewskiego, a nie olbrzymich korporacjach?

 

Ale jaki ma to związek z tym o czym rozmawiamy? Przecież w "moim" świecie też istniałyby korporacje, które z naszego punktu widzenia są mega dobre - w naszym interesie jest kupić coś taniej. Jeżeli sąsiad Wiśniewski nie może z nimi konkurować cenowo, musi sobie radzić w inny sposób - niestety najczęściej ludzie są durni i zamiast stawiać np. na poprawę jakości (np. wędliny własnej roboty, prawdziwe wiejskie jajka, świeże ryby, etc.) wolą zawyżać ceny wobec czego sami się eliminują z rynku i bankrutują. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że na wolnym rynku ktoś zmusi cię do kupowania tam gdzie jest najdrożej?

 

Jakiejś zmowy cenowej można się obawiać w przypadku towarów elitarnych typu diamenty (ale od tego jest prawo), a nie w przypadku tych nieszczęsnych malin :)

Odnośnik do komentarza

Ustawienie ze Steam ;). Sprawdza się nieźle, bo zazwyczaj strzelam jeszcze więcej goli niż przeciwnik. Co sugerujesz?

To działa wbrew całej logice, którą znam z FM więc nie mam pojęcia co mam doradzić :D Znacznie łatwiej byłoby pomóc, gdyby to było ustawienie "z życia wzięte" :)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli sąsiad Wiśniewski nie może z nimi konkurować cenowo, musi sobie radzić w inny sposób - niestety najczęściej ludzie są durni i zamiast stawiać np. na poprawę jakości (np. wędliny własnej roboty, prawdziwe wiejskie jajka, świeże ryby, etc.) wolą zawyżać ceny wobec czego sami się eliminują z rynku i bankrutują.

 

I to właśnie staram Ci się wytłumaczyć. Że nie wierzę w ludzi/korporacje dyktujące uczciwą cenę za swój towar.

Odnośnik do komentarza

Kuchar, bardzo ryzykowne ustawienie. Oglądasz na pewno wszystkie mecze od początku do końca - jak najcześciej tracisz gole?

Imho jednego wysuniętego rozgrywającego mógłbyś spokojnie poświęcić i dać mu trochę więcej obowiązków w środku pola.

 

Kurczę, mam dwie taktyki do opisania w kąciku. 5-3-2 na naszym forumie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Ten Bóg jest strasznie zabawny, dziś dostałem pozwolenie na pracę, rano dostałem katar, a teraz mam podwyższoną temperaturę, jebany miesiąc nic mi nie było, a teraz jak mam iść w pon do roboty to chory :D

 

Jak dobrze mieć w chuj zapas leków w domu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...