Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa szu, tera bez kozery powiem, że SZACUN dla Ciebie :D

 

prowadzisz w jednym czasie dwie całkowicie od siebie różniące się dyskusje (o FMie i prawie rynkowym), od kurwa kilku stron (dwie w tej maryni, i w poprzedniej kilka stron). i w obdywu tematach czyta się Ciebie jak znawce :D już chuj z tym, czy ktoś się z Tobą zgadza w tych tematach, ale zadziwiające jest, że tak Ci to zgrabnie idzie.

 

piona !!! :D

Odnośnik do komentarza

Tio - żeby nie było niedomówień, bo jesteś mistrzem manipulacji. Nie chodziło mi o korporacjonizm jako taki (bo to komunistyczny pomiot skurwiały), tylko z roztargnienia się wjebałem na minę i palnąłem lekką głupotę. Oczywiście, że wolę małe przedsiębiorstwa niż przerośnięte molochy. Chodziło mi o jakieś sieci sklepów, które mają teoretycznie zawsze lepsze warunki - upusty, zorganizowany transport, itd.

 

No i korporacjonizm (czyli istnienie wielkich firm) nie jest problemem samym w sobie. Problemem jest ich ścisły związek z państwem - które u Vamiego by nie istniało, a u mnie nie miałoby możliwości współpracy, a przynajmniej nie takiej jak dotychczas.


Z 2:0 do 2:4, no kurwa :x. Zurych gra jak jakaś jebana Barcelona, wszystko z pierwszej piłki, wrzutki, szybkość, ustawienie. Grają jak chcą.

Wieczorem spróbujemy coś podziałać. Zrobimy Ci temat w Akademii Taktycznej :D

Odnośnik do komentarza

kurwa szu, tera bez kozery powiem, że SZACUN dla Ciebie :D

 

prowadzisz w jednym czasie dwie całkowicie od siebie różniące się dyskusje (o FMie i prawie rynkowym), od kurwa kilku stron (dwie w tej maryni, i w poprzedniej kilka stron). i w obdywu tematach czyta się Ciebie jak znawce :D już chuj z tym, czy ktoś się z Tobą zgadza w tych tematach, ale zadziwiające jest, że tak Ci to zgrabnie idzie.

 

piona !!! :D

Dzięki - zapomniałem dodać w poprzednim poście :)

Odnośnik do komentarza

Kuchar, bardzo ryzykowne ustawienie. Oglądasz na pewno wszystkie mecze od początku do końca - jak najcześciej tracisz gole?

 

Imho jednego wysuniętego rozgrywającego mógłbyś spokojnie poświęcić i dać mu trochę więcej obowiązków w środku pola.

 

Kurczę, mam dwie taktyki do opisania w kąciku. 5-3-2 na naszym forumie nie widziałem.

a ja mam zamiar na 3-6-1 przejść. To bedzie ciekawe wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, bardzo ryzykowne ustawienie. Oglądasz na pewno wszystkie mecze od początku do końca - jak najcześciej tracisz gole?

 

Imho jednego wysuniętego rozgrywającego mógłbyś spokojnie poświęcić i dać mu trochę więcej obowiązków w środku pola.

 

Kurczę, mam dwie taktyki do opisania w kąciku. 5-3-2 na naszym forumie nie widziałem.

a ja mam zamiar na 3-6-1 przejść. To bedzie ciekawe wyzwanie.

 

dziwily mnie osiągnięcia jakiejś Pisy, LM i Serie A - grają 1-3-4-2-1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...