Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masz zretardziały avatar, wiesz o tym? Zobacz jaką stylówę mam ja, Szczurek, Meler, Gabe, Johniss czy w sumie niemal każdy inny użytkownik forum. Żeby Twoje minusy się liczyły musisz się bardziej postarać, pozdro.

to się zgadza, od 6 lat się zastanawiam, czemu on trzyma przepychaczkę do kibla

Odnośnik do komentarza

 

Masz zretardziały avatar, wiesz o tym? Zobacz jaką stylówę mam ja, Szczurek, Meler, Gabe, Johniss czy w sumie niemal każdy inny użytkownik forum. Żeby Twoje minusy się liczyły musisz się bardziej postarać, pozdro.

to się zgadza, od 6 lat się zastanawiam, czemu on trzyma przepychaczkę do kibla

 

Byś oglądał MASHA to byś wiedział!

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa musze isc do urzedu celnego, bo sie biurwokratom nie spodobala moja przesylka z Hongkongu. Jeszcze VAT mi chca doliczyc.

Nie chciałem cię straszyć, ale to było do przewidzenia.

 

Zjebalem, bo podalem wartosc prawdziwa. Chinczycy byli madrzejsi i wpisali 14 euro, czyli kwote zwolniona (do 22 eur). Moglem byc cwany, bylem uczciwy, to zaplacilem.

 

w ktorym momencie podales ta wartosc :>
Odnośnik do komentarza

Masz zretardziały avatar, wiesz o tym? Zobacz jaką stylówę mam ja, Szczurek, Meler, Gabe, Johniss czy w sumie niemal każdy inny użytkownik forum. Żeby Twoje minusy się liczyły musisz się bardziej postarać, pozdro.

ten Johnissa, i jeden z poprzednich Szczurka z tą postacią chyba z jakiejś kreskówki, akurat równie paskudne są, co mój :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...