Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To nie jest ocieplanie wizerunku tylko odpowiedź, na wyjątkowo głupi tekst Kaczyńskiego:

 

 

Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale kiedy ja byłem premierem to jadłem wyjątkowo - przepraszam, że tak mówię - ohydne obiady w kancelarii premiera. I chociaż twarz mi wykręcało, to jadłem.

 

 

Tekstem tym Kaczyński potwierdził tylko, że kompletnie nie nadaje się na szefa czegokolwiek. Skoro będąc premierem nie potrafił załatwić by kancelaryjna kuchnia gotowała mu smaczne obiady to jak miałby załatwić cokolwiek dla kraju.

Lol, Tuskowi smakuja obiadki, wiec jest zajebistym premierem. Tio, jak mozesz sie tak intelektualnie splaszczac. Rotflem :D

 

Jak dyskutować z kimś kto nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że Kaczyński był beznadziejnym premierem. To nie oznacza, że Tusk jest zajebisty.

 

A czy ja napisałem, że Ty tak napisałeś?

Odnośnik do komentarza

 

Witam w tym jakże pięknym, niezbyt gorącym, lekko i przyjemnie wietrznym dniu zwanym Matki Boskiej Pieniężnej i niestety również rachunkowej :(

Chyba Matki Boskiej Zusowskiej

 

u mnie głównie przedszkolnej i mieszkaniowej

Odnośnik do komentarza

Gratki :) Byłeś o jeden sfałszowany podpis od klęski, ale na szczęście logistycy nie jeżdżą na Kilimandżaro uczyć Afrykańczyków układać towary na półce ;)

Raczej byłem jednego schizzma od od klęski :keke:.

 

To teraz tylko znaleźć pracę ;)

 

Graty.

Taaa, nie no, podobno w logistyce trochę miejsca jest, ale zobaczymy po magisterce, na razie muszę sobie coś dorywczo znaleźć :P.

 

 

4,5 na dyplomie, oficjalnie jestem logistykiem :jupi:

Jak sobie poradziłeś z prezentami dla komisji?

 

Wino dla promotorki, komisji tak jak sugerowałeś /sugerowaliście uścisk dłoni prezesa (czy to był chuj w dupe? nie pamiętam).

razie muszę sobie znaleźć coś dorywczo :P.

 

 

Dzięki za gratulacje gajz, kto wie czy nie byłbym tu gdzie Flint gdyby nie wy :serce: . Prawdopodobnie nie, ale ryzyko było :czytaj: .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...