Skocz do zawartości

Livescore letni


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekaw kto za ten jebany, absurdalny błąd beknie. Kierowniczka mówi, że to nie Ona wysyłała ę listę zawodników i takie tam pierdolenie, ale chyba musiała ją podpisać nie? BL1916 na tt "Zawiodłem" - no to jeśli On ponosi się do odpowiedzialności, to nie widzę innego wyjścia jak (nie, nie dymisja, bo Boguś to akurat chyba jedyny prezes w naszej ekstraklasie, który ma jaja) - wyłożyć do spółki z Miodulskim grubą mamone z własnej kielony, bo sami mówili, że jak nie będzie Europejskich pucharów, to nie dopną budżetu i trzeba będzie sprzedać 2-3 zawodników. Dlatego wczoraj pisałem, ze jak nie w tym roku, to chyba jeszcze długo poczekamy. Teraz weź tu znajdź motywację u tych zawodników, którzy na bank mieli oferty z innych klubów zagranicznych a jednak zostali, bo wierzyli w LM. Serio - powinni złożyć z 5-10 mln złotych z własnej kieszeni i pokazać reszcie, że można się wzmocnić ryzykując własne pieniądze. Bez tego, to nawet nie myślmy o Champions League

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że Bereszyński był na liście zawodników? A sędziowie techniczni muszą na pamięć mieć wykute wszystkich zawodników, którzy są nieuprawnieni? Więc tu troszke słaby argument broniący pożal się Boże pani kierownik.

Odnośnik do komentarza

Wystarczyłoby do każdej sprawy podejść indywidualnie, mając widełki grzywna - walkower.

 

Legii de facto występ Bereszyńskiego nic nie dał, ot błąd "formalny" kierownictwa. Koleś zagrał 4 minuty w drugim meczu, kiedy wszystko było przesądzane. W przypadku, gdyby grał od 1 minuty, pierwszego meczu - to co innego, walkower spoko.

Ktoś tam linkował, że w regulaminie wyraźnie stoi, że walkower. Poza tym już za samo siedzenie na ławce zawieszonego zawodnika powinna być kara. W przeciwnym razie stanowiłoby niebezpieczny precedens i stwarzało pole do manipulacji. Już samo to że zawieszony zawodnik był w każdej chwili do dyspozycji trenera jest złamaniem "prawa".

Odnośnik do komentarza

Hid, to już jest rozpaczliwe szukanie winnych wszędzie tylko nie w Legii :D. Czy kierowniczki to pewnie będzie wkrótce ustalone, ale jedyna pewna rzecz jest taka, że zjebał tylko i wyłącznie ktoś z Legii.

 

 

Może dlatego, że Bereszyński był na liście zawodników? A sędziowie techniczni muszą na pamięć mieć wykute wszystkich zawodników, którzy są nieuprawnieni? Więc tu troszke słaby argument broniący pożal się Boże pani kierownik.

Nie bronię samej kierowniczki, tylko według mnie uefa też trochę zjebała. No i kara niewspółmierna do przewinienia.

Odnośnik do komentarza

 

Tak swoją drogą, jestem ciekaw czy Bereszyński spytał kogokolwiek w klubie czy może już zagrać czy uznał, że to nie jego brocha.

No chyba piłkarz nie jest od pilnowania kierownictwa :|

 

 

Oczywiście, że nie. Ale niektórzy na jego miejscu z ciekawości by spytali ;)

Odnośnik do komentarza

 

Wystarczyłoby do każdej sprawy podejść indywidualnie, mając widełki grzywna - walkower.

 

Legii de facto występ Bereszyńskiego nic nie dał, ot błąd "formalny" kierownictwa. Koleś zagrał 4 minuty w drugim meczu, kiedy wszystko było przesądzane. W przypadku, gdyby grał od 1 minuty, pierwszego meczu - to co innego, walkower spoko.

Ktoś tam linkował, że w regulaminie wyraźnie stoi, że walkower. Poza tym już za samo siedzenie na ławce zawieszonego zawodnika powinna być kara. W przeciwnym razie stanowiłoby niebezpieczny precedens i stwarzało pole do manipulacji. Już samo to że zawieszony zawodnik był w każdej chwili do dyspozycji trenera jest złamaniem "prawa".

 

 

No, a ja twierdzę, że ten przepis jest zrypany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...