Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

Już odpadaj z tą Holandia Luis i ciś do Manchesteru <3

Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. IMO w przyszłym sezonie Manchester rozegra więcej meczów takich jak dzisiejszy z Kostaryką niż takich jak z Hiszpanią, gdzie Holandia mogła spokojnie czekać na kontry. Nie byłbym taki pewien, czy LvG sobie tak samo znakomicie poradzi z dominowaniem przez cały mecz, bo tego będą od niego oczekiwać.

 

1. Kadrowo United jest mocniejsze od Holandii.

2. A Bayern LvG to niby jak grał?

Odnośnik do komentarza

JEEEEEEEEEEEEEEST!

Wraca wszystko do normy, słabiaki odpadają, półfinał MŚ odzyskuje powagę po ośmiu latach!

Szacunek dla Kostaryki za walkę, byli NIEPRAWDOPODOBNI na tym mundialu, fantastyczna historia, ale byłoby potwornie niesprawiedliwe, jakby awansowali w dzisiejszym meczu, bo byli o kilka klas gorsi od Holendrów. Półfinały będą piłkarsko lepsze z Holendrami, a tylko na tym mi zależy.

Niemcy-Brazylia, Holandia-Argentyna, takie MŚ chcę oglądać, a nie jakieś Kostaryki, Urugwaje czy Hondurasy.

co 4 lata są takie niespodzianki i zawsze będą, czy tego chcesz czy nie. Więc mi kurwa nie pisz o NORMALNOŚCI.

z pamieci:

Mś 1998 - Chorwacja

MŚ 2002 - Turcja i Korea (co prawda dzięki sędziom)

MŚ 2006 - Ukraina w ćwierćfinale, w sumie mimo świetnych piłkarzy Portugalia w półfinale to też była drobna niespodzianka

MŚ 2010 - wiadomo, Urugwaj, ale także i Ghana i Paragwaj w ćwierćfinale

Odnośnik do komentarza

 

JEEEEEEEEEEEEEEST!

Wraca wszystko do normy, słabiaki odpadają, półfinał MŚ odzyskuje powagę po ośmiu latach!

Szacunek dla Kostaryki za walkę, byli NIEPRAWDOPODOBNI na tym mundialu, fantastyczna historia, ale byłoby potwornie niesprawiedliwe, jakby awansowali w dzisiejszym meczu, bo byli o kilka klas gorsi od Holendrów. Półfinały będą piłkarsko lepsze z Holendrami, a tylko na tym mi zależy.

Niemcy-Brazylia, Holandia-Argentyna, takie MŚ chcę oglądać, a nie jakieś Kostaryki, Urugwaje czy Hondurasy.

co 4 lata są takie niespodzianki i zawsze będą, czy tego chcesz czy nie. Więc mi kurwa nie pisz o NORMALNOŚCI.

z pamieci:

Mś 1998 - Chorwacja

MŚ 2002 - Turcja i Korea (co prawda dzięki sędziom)

MŚ 2006 - Ukraina w ćwierćfinale, w sumie mimo świetnych piłkarzy Portugalia w półfinale to też była drobna niespodzianka

MŚ 2010 - wiadomo, Urugwaj, ale także i Ghana i Paragwaj w ćwierćfinale

 

1998 - Chorwaci uważani za "czarnego konia" turnieju, ograli w 1/8 Rumunię (żaden szok) i w 1/4 Niemcy (tu akurat props), więc nie wiem czy taka niespodzianka.

 

2002 - pełna zgoda

 

2006 - Ukraina zaskoczeniem? Ograli w grupie Tunezję i Arabię Saudyjską, a w 1/8 Szwajcarię. No, dla mnie to było oczywiste, że zagrają w 1/4. Portugalia była wtedy na poziomie Holandii, a potem grała z Anglią, która wiemy jaka jest w turniejach i w karnych...

 

2010 - Urugwaj ok, ale Paragwaj i Ghana? Ghana miała do pokonania USA (drużyna na podobnym poziomie), a Paragwaj Japonię (to samo). Też mi niespodzianki...

 

 

Odnośnik do komentarza

1998 - Rumunia wtedy miała wtedy złota generację piłkarzy z Hagim, Popescu, Lupescu, Petrescu, Raduciolu

2006 - tu sie moge zgodzić, ale z tego co pamietam to Szwajcaria była faworytem, a nie Ukraina.
2010 - sensacją było wyeliminowanie Włochów przez Paragwaj własnie. Ghana wyeliminowała Serbię, co też było niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...