Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

TVP Sport puszcza w tym tygodniu cztery mecze Pucharu Krola, ale oczywiscie tego najciekawszego (biorac pod uwage ligowe miejsca obu druzyn) to juz nie :roll:

 

Bo dają Galę Mistrzów Sportu, to oczywiste. Ty byś odwołał swój ślub (bardzo hipotetyczny wybieg, wybacz), bo w telewizji leci mecz Barcelony?

 

ja po prostu swoj slub zaplanuje na date, kiedy zadnego meczu nie bedzie :D np w terminach na mecze reprezentacji albo w wakacje :P

Odnośnik do komentarza

 

Chyba sobie włączę na chwilkę CK2 :-k

:pa: za 3 godziny

 

 

 

 

Chyba sobie włączę na chwilkę CK2 :-k

 

:keke:

 

 

 

:terefere: i co? tylko 1,5h ;)

 

Ale zaskoczyło mnie od początku - wziąłem sobie hrabstwo Carcassone, coby sobie spokojnie pożyć i ewentualnie zasadzić na księstwo Tuluzy, a tu nagle biskup gaskoński jakiś wziął mnie za figuranta do tytułu sąsiedniego księstwa Gaskonii. No to wziąłem sobie rolę na serio, zgodziłem się, po czym z pomocą katalońskich najemników stłumiłem w sumie dwie rebelie, uwięziłem i pozbawiłem ziemi prowodyrów i tak po ~3 latach z jednego hrabstwa awansowałem do trzech plus tytuł księcia :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Znudziło mi się. Ale plus taki, że jedną osobę zwerbowałem do SL (tego kuca z koncertu Turbo o ktorym pisalem). Wlasciwie to dwie, bo przyprowadzil kolege. Inicjatywa wiec osiagnela cel. Dwie osoby nawrocone.

Serio? 2 osoby na 12 odcinków. Jeżeli to postrzegasz w kategorii osiągniętego celu, to nie wróżę sukcesu temu SL.
W internecie za takie ratio konwersji płaciliby Vamiemu całkiem przyzwoicie, gdyby sie skalowalo. Dwie zaktywizowane osoby na pewnie około łącznie 3k wyświetleń z wszystkich odcinków? To przecież wystarczy 30k, zeby było 20 osob, ktore zdecydowały sie na dołączenie do jakiejś organizacji. A 30k to w necie tyle co nic.

 

Oczywiście, skalowanie show Vamiego byłoby raczej niemożliwe, a ja gram tu adwokata diabła, ale nie ma co się śmiać, jeśli się na czymś nie zna. :P

 

Nawet nieco lepiej, bo miał ok. 2500 wyświetleń. POtwierdzam, że jest to całkiem niezła konwersja w internetowym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...