Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ty se nie pozwalaj, okej? Bo się zdenerwujemy na siebie :>.

nie denerwuj się tak :przytul:

 

Żeby mnie to ostatni raz było.

No ale gdyby taki Casillas urodził się na Sardynii i chciałby iść drogą wychowanka, to całe życie broniłby w Cagliari. Może parę razy wszedłby do LE, ale pies z kulawą nogą by o nim nie usłyszał.

 

 

Vami! Wyczerpałem limit plusów! Jutro Ci tego posta zaplusuję, przypomnij się!

Dotrzymałem słowa!

Odnośnik do komentarza

 

 

Ty se nie pozwalaj, okej? Bo się zdenerwujemy na siebie :>.

nie denerwuj się tak :przytul:

 

Żeby mnie to ostatni raz było.

No ale gdyby taki Casillas urodził się na Sardynii i chciałby iść drogą wychowanka, to całe życie broniłby w Cagliari. Może parę razy wszedłby do LE, ale pies z kulawą nogą by o nim nie usłyszał.

 

 

Vami! Wyczerpałem limit plusów! Jutro Ci tego posta zaplusuję, przypomnij się!

Dotrzymałem słowa!

 

Timon, oddaj grosika!

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grę Southamptonem, kolejno zajmowane miejsca w lidze przez trzy lata - 5, 3, 2. W czwartym sezonie po 12 kolejkach jestem liderem - z propozycjami objęcia stołka menadżera zgłaszają się do mnie Hannover, Getafe, Montpellier... :picard:.

H96 no najmocniejsza drużyna z tego zestawu i nie taka słaba drużyna.

Jeżeli by to było Hoffenheim to bym zrozumiał.

Odnośnik do komentarza

No może. W rzeczywistości pewnie już by się o mnie zabijali Real z Chelsea, itp. ;) Natomiast takie City, które jest 11 w lidze, na moje zainteresowanie posadą, po zwolnieniu ich menago, odpowiada, że "tak nisko jak <moje nazwisko> jeszcze nie upadli". Aha. Spoko. W ogóle...za łatwy ten FM. No idzie mi jak złoto, klepię wszystkich aż trzeszczy, w LM wygrana w cuglach grupa z Realem, Juve i Ajaxem, w lidze bajka, walka o mistrza do ostatniej kolejki się szykuje w tym sezonie. No i żebym to robił jakieś super transfery - 7 na 11 gości z wyjściowego składu są w klubie od początku. A i kupiona czwórka to nie jacyś bogowie - Valdes, który przyszedł za darmo, Falque, Gaitan i Lorik Cana...

Odnośnik do komentarza

No może. W rzeczywistości pewnie już by się o mnie zabijali Real z Chelsea, itp. ;) Natomiast takie City, które jest 11 w lidze, na moje zainteresowanie posadą, po zwolnieniu ich menago, odpowiada, że "tak nisko jak <moje nazwisko> jeszcze nie upadli". Aha. Spoko. W ogóle...za łatwy ten FM. No idzie mi jak złoto, klepię wszystkich aż trzeszczy, w LM wygrana w cuglach grupa z Realem, Juve i Ajaxem, w lidze bajka, walka o mistrza do ostatniej kolejki się szykuje w tym sezonie. No i żebym to robił jakieś super transfery - 7 na 11 gości z wyjściowego składu są w klubie od początku. A i kupiona czwórka to nie jacyś bogowie - Valdes, który przyszedł za darmo, Falque, Gaitan i Lorik Cana...

.

 

 

Cytując klasyka

 

nazwiska nie grają

 

 

Graty :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...