Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mam GG głównie do romansowania z Hawkiem, Szczurkiem i resztą haxowej kliki, która już chyba i tak umarła, a Nathan teraz spuszcza się nad tym marnym ALC MDZ i jakimś Koldim na Ślizgu [']


o dziwo na gg tak jak teraz siedzą także panowie z TVN, o ile Tom ma ten sam numer co kiedyś :D

Odnośnik do komentarza

I w ogóle - Valdes, Casillas, Buffon, Schmeichel to wielcy bramkarze. Ale dlaczego nikt nigdy nie wspomina wielkiego niemieckiego bramkarza Johanna Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm?

Odnośnik do komentarza

Chyba pora na FMa, którego nie ruszałem, bo mam teraz bardzo ważny mecz i się bałem :<. Ale poczytałem opki i wierzę, że mnie się uda! Do boju!


Jaki bulwers w jednym z tematów w karierach :rotfl:

Link?

 

I w ogóle to muszę wam wyznać, że ze wzruszeń pozostało mi wzruszenie ramionami, a ze uniesień uniesienie brwi. A ze zmarszczek marszczenie freda.

Odnośnik do komentarza

Chyba pora na FMa, którego nie ruszałem, bo mam teraz bardzo ważny mecz i się bałem :<. Ale poczytałem opki i wierzę, że mnie się uda! Do boju!

Jaki bulwers w jednym z tematów w karierach :rotfl:

Link?

 

I w ogóle to muszę wam wyznać, że ze wzruszeń pozostało mi wzruszenie ramionami, a ze uniesień uniesienie brwi. A ze zmarszczek marszczenie freda.

http://forumcm.net/index.php/topic/6784-modny-jest-ostatnio-londyndlatego-chelsea/?do=findComment&comment=1524662

Odnośnik do komentarza

 

Chyba pora na FMa, którego nie ruszałem, bo mam teraz bardzo ważny mecz i się bałem :<. Ale poczytałem opki i wierzę, że mnie się uda! Do boju!

Jaki bulwers w jednym z tematów w karierach :rotfl:

Link?

 

I w ogóle to muszę wam wyznać, że ze wzruszeń pozostało mi wzruszenie ramionami, a ze uniesień uniesienie brwi. A ze zmarszczek marszczenie freda.

http://forumcm.net/index.php/topic/6784-modny-jest-ostatnio-londyndlatego-chelsea/?do=findComment&comment=1524662

 

Chomik strikes back!

Odnośnik do komentarza

Fajny dokument o Singapurze na tvn24.

 

Może o nich magisterkę pierdalnę.

 

Singapur najlepiej podsumował Lutz Pfannenstiel. Grał tam w lidze i jakiś dziennikarz zapytał go o skład w jakim wybiegnie jego drużyna, ten powiedział przypuszczalny skład i... trafił na 3 miesiące do więzienia za "pomoc zakładom bukmacherskim" :D :D :D A więzienie w SIngapurze to nie kluski z mlekiem.

Odnośnik do komentarza

 

Casillas > każdy bramkarz, którego miałem okazję oglądać czyli tak od 97 roku.

 

Mówię to ja, wielki sympatyk Barcelony, dziękuję.

Lepszy niż Kahn i Buffon? Nie sądzę.

 

 

Tak, ideał piłkarza i bramkarza jak dla mnie. To jak zaczynał, w jakich okolicznościach wszedł do bramki, jak wywalczył pierwszy skład, ile lat się utrzymywał na ścisłym topie i to jako wychowanek, nie opuszczając klubu. Nie miał takich głupich błędów jak Kahn, poniżej poziomu nie schodził. Buffon? Porównywalnie, ale kariera Casillasa mnie się bardziej podoba. Oczywiście to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...