Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy.. nie wiem co robie źle ale wybieram druzynę którą chce prowadzić , baza danych duża i chcę poszukać np. koseckiego i nic mi nie pokazuję się jak wpisuje jego nazwisko ???

wpisuje stanicu i też nie...co robię źle?

Wyszukaj Legię, zobacz czy są tam prawdziwi piłkarze. Może po prostu baza nie objęła Polski. Duża baza nie gwarantuje wszystkich kopaczy świata.
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania - da się gdzieś ustawić, żeby podczas rozgrywania spotkań kwalifikacyjnych/głównych turniejów MŚ i ME te spotkania pojawiały się na głównym ekranie? Chodzi mi o coś takiego co było domyślne w CM, a późniejszych częściach FM dało się ustawić za pomocą sekwencji ekranów(choć nie zawsze działało jak powinno). W tej wersji szukam tego i znaleźć nie mogę. :/

 

Druga sprawa, można gdzieś ustalić, żeby konkretny trener ze sztabu przydzielał instrukcje dotyczące rywali podczas meczu, czy może to robić tylko asystent?

Odnośnik do komentarza

Prof: nie ma to znaczenia dla kartek, po prostu goście mają unikać wślizgów, które nie mają jakiegoś wielkiego procentu wszystkich czerwonych kartek. Agresywny odbiór piłki za to ma znaczenie. Czysty nie fart. Z tego co zauważyłem polecenie to pomaga przy szybkim wyprowadzeniu piłki po jej przejęciu. Więcej plusów nie widziałem

 

Rzeczywiście nie zauważyłem że w bezpośrednich spotkaniach byłem lepszy od PSG ale gorszy od Juve, ale za to PSG było lepsze od Juve. nie mniej jednak mogli by to dodać do zasad kwalifikacji:P dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza

A atrybut Agresywności wcale nie decyduje o czerwonych kartkach, decyduje o nich ukryty dirtiness i trochę sportmanship. Co dziwne biorąc pod uwagę to że można skutecznie i dość mocno obniżyć atrybut agresywności poprzez nakładanie kar na zawodników po ich czerwonych kartkach.(co bardzo odradzam, nawet kosztem "xxx jest zmartwiony brakiem dyscypliny w zespole", wystarczy udzielać ostrzeżeń i mieć asystenta z wysokim atrybutem dyscypliny)

Gracz z wysoką agresywnością będzie za to częściej (wcale nie mocniej) próbował odbierać piłkę. Taki gracz zazwyczaj też nie 'przejdzie obok meczu'.

Częsty widok podczas meczu gdy 2 zawodników gra w "kręgle" nabijając się nawzajem i odbierając sobie piłkę po kilka razy. Właśnie takie przebitki wygrywają goście z wysoka agresywnością i determinacją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...