Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaczynam dopiero swoj udzial na tym forum, natomiast z FM to jestem od dobrych 5 lat i chyba sie juz nie wylecze :jupi:

Mam problem z kitsami 3d w FM 2014.

Normalne koszulki dzialaja. Sa tez bandy, skiny, loga. Wszystko dziala a te piiiiiiiiiiiiiii kitsy nie chca dzialac. Powrzucalem je juz doslownie wszedzie czytajac sortitoutsi a ze moj eng jazyk slaby to szukam pomocy tutaj.

Moze ktos mnie uszczesliwi.

Instalka jest na D, natomiast foldery Sports Interactive to tworza sie w kilku miejscach jednoczesnie. Sejvy mam na D tam gdzie instalka.Tam tez jest cala pozostala dodatkowa grafika

Wszedzie gdzie foldery SI potworzylem foldery graphics/ ... i dalej nie dzialaja te piiiiiiiiiii-eronskie 3d.

Co jest nie tak???

Odnośnik do komentarza

Te ogolnie dostepne na sorti http://sortitoutsi.net/graphics/style/8/3d-kits.

Nie gimnastykowalbym sie z tym tylko ze mi sie nie podobaja moje oryg Pescary i mam juz zrobione swoje.

Natomiast juz teraz z samej ciekawosci chcialbym sie dowiedziec gdzie jest jakis feler ze nie dzialaja

Ścieżka taka-> Documents/Sport Interactive/Football Manager 2013/graphics/kits/3Dkits/

Buforowanie skórki? Odświeżona?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, iż błąd jest w pliku config. Zobacz tam czy jest wpis:

kit_textures czy kits_textures.

 

Prawidłowa ścieżka wg co piszą tu-> http://sortitoutsi.net/forums/topic/3546/3d10-13-discussionhelp-thread?page=2wygląda tak:

...to="graphics/pictures/team/2062002128/kit_textures/away"/>

 

Wyczytałem, że właśnie config był zwalony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak zmniejszyc liczbe strzalow druzyny? Zawsze wydawalo mi sie, ze czeste oddawanie (zwykle niecelnych) strzalow jest typowe dla nastawienia: ofensywa / atak. Tymczasem gram nastawieniem: defensywa i co mecz mam bardzo duza przewage nad rywalem w liczbie strzalow. Ktore w istocie sa zwykle niecelne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jeśli zdarza wam się że zawodnik nie chce wcale negocjować z waszym klubem, pomimo że skauci twierdzą że byłby zainteresowany transferem, to jest na to sposób. Wystarczy powierzyć obowiązek negocjacji komu innemu w zadaniach współpracowników, a zawodnik ten magicznie zmieni zdanie i chętnie ponegocjuje transfer. Niby banalne ale dopiero dziś na to wpadłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...