Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli zdarza wam się że zawodnik nie chce wcale negocjować z waszym klubem, pomimo że skauci twierdzą że byłby zainteresowany transferem, to jest na to sposób. Wystarczy powierzyć obowiązek negocjacji komu innemu w zadaniach współpracowników, a zawodnik ten magicznie zmieni zdanie i chętnie ponegocjuje transfer. Niby banalne ale dopiero dziś na to wpadłem.

A spróbuję tego przy jakiejś okazji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wygodniej jest prowadzić to, albo to, bo wybór graczy jak się nie ma dobrego asystenta nie jest najłatwiejszy.

Mam jakieś 94% i nie chcą go rozbudować. Powodem może być nie najlepszy stan finansów?

Jak będziesz miał więcej kasy to pociśnij o nowy stadion.

Odnośnik do komentarza

 

Wygodniej jest prowadzić to, albo to, bo wybór graczy jak się nie ma dobrego asystenta nie jest najłatwiejszy.

Mam jakieś 94% i nie chcą go rozbudować. Powodem może być nie najlepszy stan finansów?

Jak będziesz miał więcej kasy to pociśnij o nowy stadion.
Na koncie leży 150 mln euro, więc to dla mnie trochę dziwne, że nie mogą się zdecydować na budowę nowego stadionu. Spróbuję przy negocjowaniu nowego kontraktu.
Odnośnik do komentarza

Nie będę zakładał nowego tematu. Chodzi mi o edytor.

Jak wiadomo jest dodatek z możliwością gry od IV ligi Polskiej. Chcę zrobić sobie do B klasy. Odpalam edytor, włączał bazę danych itd. Stworzona została już Liga Okręgowa. Dodaję ją jako, żeby miała podział na grupy. Natomiast podrzędnych tych grup nie widzę, abym mógł dodać.

Nie pamiętam już, jak to się robiło dokładnie. Co trzeba ustawić?

 

Jest tak:

Eks

I liga,

II liga,

III liga,

IV liga,

Liga Okręgowa - tu nie mogę dodać grup, które stworzyłem, bo ich nie widać w dodawaniu grup.

Odnośnik do komentarza

To ja wiem. III podzielona, IV też. Dalej daję Polska Liga Okręgowa, Liga Okręgowa Mazowiecka. I to własnie problem, bo PLO da się dodać i dać "Podział na grupy". Tylko właśnie dalej nic nie mogę dodać, bo nie widać tej LOM i tych grup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...