Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to zależy. Niskie Tendency to Punch + niskie Handling to zaproszenie na bal na "Titanicu".

Słuszna uwaga.

 

Takie pytanko. Korzysta ktoś z zapisu w chmurze? Działa Wam to?

 

Tak, ja korzystam, działa sprawnie. Ostatnio przeinstalowałem system zapominając o zgraniu zapisów gry. Jakie było moje zdziwienie kiedy po ponownej instalacji gry zobaczyłem moje save w chmurce. Zapomniałem, że tak właśnie zapisywałem moje rozgrywki. I dobrze zrobiłem :) Generalnie bardzo praktyczne, polecam. Zwłaszcza kiedy gram na dwóch komputerach.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie bardzo daleko mu do doskonałości ale dla moich potrzeb daje rade ;) Zresztą, temat rzeka i nie miejsce ani czas ;)

 

Ale aż muszę sprawdzić czy te "kwiatki" faktycznie są zależne od OS.

jak będziesz sprawdzał, to jak możesz sprawdź czy między windą a linuchem idzie synchro do chmury, jestem tego baaaardzo ciekaw
Odnośnik do komentarza

Jak poprawić celność strzałów, nie tylko wśród napastników a raczej całego zespołu? Panowanie nad piłką bądź Ofensywa w treningu?

 

Ja stosuję w ustawieniach treningu meczowego "grę w ataku", jak już zgrają taktykę i muszę powiedzieć, że przynosi to efekty. Jak są ogromne dziury w obronie, to na jakiś czas zmieniam na ogranie gry w obronie.

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie bardzo daleko mu do doskonałości ale dla moich potrzeb daje rade ;) Zresztą, temat rzeka i nie miejsce ani czas ;)

 

Ale aż muszę sprawdzić czy te "kwiatki" faktycznie są zależne od OS.

jak będziesz sprawdzał, to jak możesz sprawdź czy między windą a linuchem idzie synchro do chmury, jestem tego baaaardzo ciekaw

 

Gry zapisane na Linuxie są widoczne na Windows.

Gier zapisanych na Windowsie nie widać pod Linuxem. Bardzo to dziwne, bo przy włączeniu Steam pokazuje, że synchronizuje się, pobiera tyle MB ile miał sejw zapisany na MS ale nigdzie go nie ma :/

Odnośnik do komentarza

Co oprócz reputacji klubu i wielkości miasta ma wpływ na frekwencje na stadionach (kwestie meczów derbowych pomijam aczkolwiek grając teraz Leeds w derbach róż ja nie mam pełnego stadionu ale MANU już tak:/)? Reputacja piłkarzy też ma wpływ na to ilu kibiców przyjdzie na mecze?

Odnośnik do komentarza

Podrzuciłby ktoś skrina z umiejętnościami Daniela Szczepankiewicza (na początku Wisła Płock) po kilku sezonach gry?

http://imageshack.com/a/img856/5011/5r2fx.jpg

http://imageshack.com/a/img31/6867/a2z3.jpg

 

Tak słabo tu wygląda, może dlatego, że całą karierę spędził w I lidze. W innej karierze, w której grałem Wisłą Płock wyglądał nieco lepiej po 3 sezonach niż na tym screenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...