Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne moje spostrzeżenie to, że przy moich wrzutach w pole karne przez bocznych obrońców, jest dyktowane dla mnie sporo rzutów karnych.

Warto zawsze ustawić zawodnika z wysokim poziomem wyrzutów z autu, u mnie co sezon obrońca strzela min. 15 br. i sporo właśnie po tym fragmencie gry, karnych nie mam dużo ale bezpośrednio sporo strzelają. Co do rożnych to dośrodkowania na krótki słupek na wchodzącego obrońce.

Odnośnik do komentarza

Co za mecz :D Bramkę decydującą strzeliłem w 93 minucie. Autorem Alex Grimaldo O.o A wygrywać teraz cały czas muszę, bo z Realem idziemy łeb w łeb. Niestety skuteczność bardzo szwankuje, tylko nie wiem czy to w tym FMie czy tylko w mojej drużynie?

skuteczność przy ilości strzałów jest irytująca, nie tylko u Ciebie. też to mam.

Odnośnik do komentarza

Ja nie notuje takiej liczby strzałów, to chyba problem tych topowych drużyn. W ostatnich spotkaniach moi zawodnicy oddali: 18, 18, 24, 12, 12, 22. TSV nie jest już tak słabym klubem jak Arka, Korona czy Hansa, gram teraz też bardziej ofensywnie niż wcześniej ale staram się zmusić zespół do wolnego rozgrywania piłki i cierpliwego czekania na okazje. Obecnie mam średnią 2,21 gola na mecz.

 

Może słaba skuteczność bierze się z tego powodu, że zbyt często strzelają? Próbowaliście ograniczyć ilość strzałów?

Odnośnik do komentarza

Liczby strzałów mogli by poprawić w następnej łatce bo czasami statystyki są kosmiczne.... najgorsze są mecze z zespołami słabszymi jak nie uda się szybko strzelić to prawdopodobieństwo że przeciwnik zrobi 1 akcje czy rzut rożny po którym padnie bramka jest z każdą minutą coraz większe, jeszcze akcje w których bramkarz łapie piłkę za polem karnym bez udziału przeciwnika i dostaje czerwień to już chyba mała przesada. W Anglii co sezon praktycznie o mistrza walczą do ostatniej kolejki min. 4 drużyny a to ile kasy wydają to już kosmos, nie raz z głupia odrzucając ofertę w granicach 15 mln. ustawiam 30-40 mln i po chwili otrzymuje takie propozycje, chyba w żadnej innej lidze takie kwoty nie są normalnością :D


Ja nie notuje takiej liczby strzałów, to chyba problem tych topowych drużyn. W ostatnich spotkaniach moi zawodnicy oddali: 18, 18, 24, 12, 12, 22. TSV nie jest już tak słabym klubem jak Arka, Korona czy Hansa, gram teraz też bardziej ofensywnie niż wcześniej ale staram się zmusić zespół do wolnego rozgrywania piłki i cierpliwego czekania na okazje. Obecnie mam średnią 2,21 gola na mecz.

 

Może słaba skuteczność bierze się z tego powodu, że zbyt często strzelają? Próbowaliście ograniczyć ilość strzałów?

Ja preferuje wolne rozgrywanie atak skrzydłami, szersze pole gry, ze strzałami jest różnie, wszystko zależy od przeciwnika, jeżeli grają bardzo dobre wyrównane drużyny to przeważnie strzały są w granicach do 25 w obie stron, a jeżeli np u mnie City gra z beniaminkiem to potrafi 40 oddać bez problemu. Ja grając np. na wyjeździe z Utd czy City potrafię nawet z 30-35 strzałów dostać oddając poniżej 10, ale u siebie już jest inaczej.

Odnośnik do komentarza

Ofensywne skrzydła to podstawa, resztę układaj jak chcesz. Po kilku sezonach widzę że najwięcej dają skrzydła. Szukam obecnie pomysłu na nową ciekawą rozgrywkę na wysokim poziomie oczywiście nie wchodzą w to drużyny typu Barcelona, Real itd. bo to żadna przyjemność i satysfakcja coś osiągnąć ;] Jakieś pomysły ?

Polska liga ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ofensywne skrzydła to podstawa, resztę układaj jak chcesz. Po kilku sezonach widzę że najwięcej dają skrzydła. Szukam obecnie pomysłu na nową ciekawą rozgrywkę na wysokim poziomie oczywiście nie wchodzą w to drużyny typu Barcelona, Real itd. bo to żadna przyjemność i satysfakcja coś osiągnąć ;] Jakieś pomysły ?

Polska liga ;)

 

Właśnie testuje Lecha i szukam młodych utalentowanych rodaków ;)

Odnośnik do komentarza

Apropo bugów to jest jeszcze coś co mnie irytuje, szczególnie jak się gra na poziomie najwyższych lig krajowych.

 

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego bramkarz sam biega po piłkę za bramkę, za linie autową jak ona tam poleci a ma on zaczyna grę od własnej bramki ? Tak samo postrzale gola, goalkeeper własnoręcznie donosi futbolówkę na środek boiska. Chore !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...