Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna prowadzi pamiętnik:
Dzień 1:
Kochany pamiętniczku: Jestem w szpitalu i choruje na serduszko. Przeżyję jeśli tylko ktoś mi je odda co jest nie możliwe. Szkoda że mój chłopak nie wspiera mnie w trudnych chwilach
Dzień 2:
Kochany pamiętniczku: Operacja się udała! Szkoda tylko że mój chłopak w ogóle nie odbiera telefonu icon_sad.gif
Dzień 3:
Kochany pamiętniczku: Dzisiaj chciałam pójść do mojego chłopaka aby mu powiedzieć że operacja się udała. Dzwoniłam i waliłam w drzwi. W końcu gdy nikt nie otwierał wywaliłam drzwi z zawiasów. Mojego chłopaka nie było. Ale na stole leżała jakaś kartka a na niej wiadomość:
Wybacz mi kochanie że nie wspierałem cie w trudnych chwilach ale w Kaliszu był koncert grubsona za free i musiałem pojechać bo taka okazja nie zdarza się 2 razy.

Odnośnik do komentarza

Ja to mam szczęście. Akurat dzisiaj u gastrologa musiało być 30 osób i wszyscy "na 8:30". Kłótnie, wyzwiska, nawet dwóch chciało się bić... masakra. Przyszła babka i stwierdziła, że to jest niezgodne z jakąś ustawą NFZ, żeby tyle osób naraz było do lekarza... Zrezygnowałem, bo lekarka i tak tylko do 11 jest. Wolę, żeby mnie bolał brzuch niż głowa ;)

Odnośnik do komentarza

 

To jeden z idoli mojej młodości. do tej pory szacuneczek dla Pana Kazia.

Ja dziś w samochodzie słuchałem jednej z ulubionych płyt Kult "Mój wydafca" i przy tekście "Dlatego kończę ten list, listopad tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt trzy" i zdałem sobie sprawę, że słucham tego już 20 lat.

 

Faktycznie. Ja dostałem na gwiazdkę w 1993 roku kasetę. W ósmej klasie byłem wtedy. A teraz ani kaset, ani nawet ósmej klasy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...