Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://maps.google.pl/maps?q=%C5%BCytnia+16,+Warszawa&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&sa=N&tab=wl

żytnia 16, here we come!

 

-mogę zapytać o powód pobytu?

-noo, jesteśmy grupą kolegów z Gdańska i chcemy zwiedzić Warszawę

-aa, to w porządku, po prostu, po ostatnim "wieczorze kawalerskim" bylismy zmuszeni przestac wynajmowac jeden apartament

 

https://www.noce.pl/SR/grafika/obiekty/2645_Ibis_o_z0.jpg

 

całkiem przestronnie się zdaje, i blisko centrum! :)

Odnośnik do komentarza

 

ej Szkodzinski, co Ty wlasciwie robisz w tym tvn turbo (oprocz roznoszenia kawy)? bo gdzies mi osatnio Twoje nazwisko przelecialo, po ktoryms z tych waszych tempych programow.

Jak obejrzales dzis relacje z Rajdu Polski o 17:35, to tez Ci przelecialo. Pod tempym programem raczej bym sie nie podpisal.

 

Co do pierwszego pytania, to dlugo by gadac - promuje, reporteruje, archiwizuje, pisze etc.

 

 

szczerze powiedziawszy, to jedyny program ktory ogladam u was z przyjemnoscia, to Kup i zrob. reszta jest srednia albo po prostu slaba. no ale to moze kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

To jeden z idoli mojej młodości. do tej pory szacuneczek dla Pana Kazia.

Ja dziś w samochodzie słuchałem jednej z ulubionych płyt Kult "Mój wydafca" i przy tekście "Dlatego kończę ten list, listopad tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt trzy" i zdałem sobie sprawę, że słucham tego już 20 lat.

Odnośnik do komentarza

Też szanuję Pana Kazia, ale szacunek nie oznacza nie mówienia JAK JEST. Zresztą co do tamtego kawałka: pomijając teledysk, tekst, wokal - muzycznie to jest fatalne. Brzmi jak pierwsze nagrania osób, które dopiero nauczyły się grać na elektryku. Choć zdaje sobie sprawę, że starsi fani i studenci w dupie mają samą muzykę w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...