Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Makk napisał:

1. Skąd nick?

Szukałem jakiegoś pomysłu i czytając sobie artykuły sportowe był nagłówek Franek łowca bramek i przetłumaczyłem w słowniku sobie na różne języki. I wtedy po hiszpańsku pokazało mi że łowca to pescar. Ale słownik chyba nie był doskonały wtedy bo teraz tłumaczy to jako łowienie ryb :laugh:

 

10 godzin temu, Makk napisał:

2. Skąd kibicowanie Realowi?

Z połączonej pasji do fify i menadżera. Po transferze Figo do Realu grając sobie w fifę robiłem  sobie galaktyczny Real. Co roku sprowadzałem jedną gwiazdę do składu. I spodobała mi się jako dziecku wizja utworzenia drużyny z najlepszych piłkarzy na świecie. Wtedy zacząłem się interesować Realem, a gdy trafił mój ulubiony piłkarz Ronaldo po MŚ 2002 to już nie było innej opcji jak im kibicować.

 

10 godzin temu, Makk napisał:

3. Grasz Realem w FMie?

Teraz od kilku lat nie gram wcale w FM. Ale kiedyś oczywiście grywałem i to dużo.

 

10 godzin temu, Makk napisał:

4. Szukałeś kiedyś taktyki do nich?

Zdarzało się testować polecane taktyki w Realu i jak działa to nią grać :)

10 godzin temu, Makk napisał:

5. Ile masz lat?

30

 

10 godzin temu, Makk napisał:

6. Jak Ci na imię?

Paweł

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

7. Jak trafiłeś na forum?

Pewnie w poszukiwaniu cracka do jakiegoś cma.

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

8. Czemu udzielasz się tylko w tematach piłkarskich?

Lubię rozmawiać o tych tematach. A w innych mniej bo raczej kwestia charakteru. Raczej jestem małomówny i wolę sobie poczytać co się pisze niż brać udział w wielu dyskusjach.

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

9. Skąd czerpiesz wiedzę o Realu?

Realmadryt.pl myślę, że stoi na wysokim poziomie. Szybko i sprawnie tłumaczą najważniejsze informacje prasowe z Hiszpanii czy innych krajów na temat klubu. Z twittera obserwując hiszpańskich dziennikarzy mniej więcej wiem o czym piszą. Z własnych obserwacji podczas oglądania meczów. Ale czytam coraz mniej, coraz bardziej interesuje mnie sam mecz niż czytanie w kółko podobnych konferencji przed i po meczowych trenerów czy zawodników.

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

10. Czym zajmujesz się w życiu zawodowo?

Jestem geodetą i pracuje w wyuczonym zawodzie.

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

11. Czym zajmujesz się w życiu w czasie wolnym?

Czasu wolnego za dużo nie mam, więc resztki które mi zostają pozostawiam na oglądanie sportu, filmów, seriali. Czasami nie starcza czasu nawet na to bo żona zabiera mi ten wolny czas i chce gdzieś jechać na spacer czy jakieś wyjście z domu.

 

10 godzin temu, Reaper napisał:

12. Hobby, pasje?

Bardziej chyba tylko sportem i to biernym. Jakiś ciekawych nie mam.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hidalgoo napisał:

13. Jak byś określił swoje poglądy polityczne?

14. Czy zamierzasz głosować w najbliższych wyborach do parlamentu?

15. Jeśli tak, to na kogo?

16. I dlaczego?

Nie zamierzam głosować i w swoim życiu nigdy nie byłem na żadnych wyborach. Śledzę w miarę co się dzieje na scenie politycznej, ale nie widzę osoby na którą warto głosować, a tym bardziej nie ma żadnej partii politycznej. Jedni warci drugich. 

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2019 o 13:08, pescar napisał:

Nie zamierzam głosować i w swoim życiu nigdy nie byłem na żadnych wyborach. Śledzę w miarę co się dzieje na scenie politycznej, ale nie widzę osoby na którą warto głosować, a tym bardziej nie ma żadnej partii politycznej. Jedni warci drugich. 

pitu, pitu, koniec srania po krzakach

 

17. kiedy przyjedziesz na zlot i dlaczego w tym roku? 

Odnośnik do komentarza

20. Twój ulubiony piłkarz Realu odkąd im kibicujesz?

21. Twój ulubiony piłkarz Realu z obecnego składu?

22. Najbardziej nielubiany piłkarz Barcelony w ogóle?

23. Najbardziej nielubiany piłkarz Barcelony z obecnego składu?

24. Gdybyś miał odpowiedzieć najbardziej obiektywnie jak potrafisz: Messi czy Ronaldo? Dlaczego?

25. Najbardziej lubiany klub spoza Hiszpanii?

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Makk napisał:

18. Jak odebrałeś Icongate?

19. Po której stronie wtedy stanąłeś/uwierzyłeś?

Nawet nie pamiętam o co tam dokładnie chodziło. Nie śledziłem jakoś tego tematu.

 

1 godzinę temu, kaderr napisał:

20. Twój ulubiony piłkarz Realu odkąd im kibicujesz?

21. Twój ulubiony piłkarz Realu z obecnego składu?

22. Najbardziej nielubiany piłkarz Barcelony w ogóle?

23. Najbardziej nielubiany piłkarz Barcelony z obecnego składu?

24. Gdybyś miał odpowiedzieć najbardziej obiektywnie jak potrafisz: Messi czy Ronaldo? Dlaczego?

25. Najbardziej lubiany klub spoza Hiszpanii?

 

20. Brazylijczyk Ronaldo. Obok Marka Citko mój pierwszy piłkarski idol. 

21. Isco, Asensio, Marcelo, Ramos.

22. Pique

23. Xavi

24. Patrząc na grę obu lepszy jest Messi. Ma większy zestaw umiejętności. Natomiast Ronaldo trzeba cenić, że potrafił zrównać się pod względem ZP z nim i nie można powiedzieć, że na którąś nie zasłużył. W ostatnich sezonach przy najważniejszych meczach nie zawodził. 

25. Liverpool

1 godzinę temu, Makk napisał:

26. Najbardziej nielubiany piłkarz Realu to...

26. Obecnie Bale. Bo to największe rozczarowanie mimo kilku ważnych bramek to irytująco gra i się zachowuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...