Skocz do zawartości

XIII Zlot CMF


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na wszelkie gry się piszę, tylko musicie mnie nauczyć:)


Garść statystyk:

 

- będzie to pierwszy zlot bez debiutantów (chyba że przydupas Mitnicka zarejestruje się na forum i uznamy go za pełnoprawnego członka komuny ;) )

 

- będzie to jubileuszowy, dziesiąty zlot dla trójki: me_who, Guli, wwosik, dzięki czemu dwucyfrowy staż pojawi się na koncie dziewięciu CeeManiaków (poza wymienionymi: Nigel (12), Qcz (12), A. De Raph (11), FYM (11), Vami (11), enchanter (11))

 

- wszyscy uczestnicy zlotu w Lubniewicach byli także rok temu w MIerzynie, a Żyłka, wwosika i SZk nie było w Załęczu (2011). Żyłek nie dojechał także do Wólki (2010), podobnie jak Sensei i jmk.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

też chętnie zagram :)

 

 

@Mitnick w czwartek jedziesz? Bo może bym się z Tobą zabrał niż zasuwał do Kalisza

w czwartek, planujemy koło 10 wyjechać z wichury....

Odnośnik do komentarza

Będę leciał przez Poznań. W zależności od tego czy dołączy do mnie pasendżer czy nie, będę miał 2 lub 3 miejsca. Będę sunął autostradą najdalej jak się da, żeby nie było potem, że pasendżer się nie składa ;)

 

Z nudów dodam wersję retro:

 

Azaliż, cni rycerze! Kolasa ma będzie podążać szlakiem na Poznań, a miejsc w niej będzie na dwie lub trzy persony wiary chrześcijańskiej. Wskazana karczma będzie przez nas nawiedzona by napitki uzupełnić, ale potem już szlakiem królewskim, gdzie choć myto srogie, to nawierzchnia grzeczna i konie można puścić w galop. Także "nie skąp florena" cny Poznańczyku i dołącz do kaliskiej odysei!

 

Kurde me_who mieliśmy jechać, ale niestety ja odpadam, złamali mi nogę i skończyło się operacją i jestem uziemiony przez najbliższe tygodnie ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...