Skocz do zawartości

XIII Zlot CMF


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomego, ktory sie czyms takim zajmuje...Pewnie przy zamowieniu 24 koszulek bylaby jakas znizka...Tylko ktos musialby przygotowac jakies logo...

 

Kosz to okolo 50 zl, ale bez projektu to ciezko konkretnie powiedziec...no i wtedy tez mozna by bylo zaczac rozmawiac o ew. znizce.

Odnośnik do komentarza

Mam znajomego, ktory sie czyms takim zajmuje...Pewnie przy zamowieniu 24 koszulek bylaby jakas znizka...Tylko ktos musialby przygotowac jakies logo...

 

Kosz to okolo 50 zl, ale bez projektu to ciezko konkretnie powiedziec...no i wtedy tez mozna by bylo zaczac rozmawiac o ew. znizce.

jaka gramatura materiału ? zdaje sie, że najlepsze koszulki do tej pory to te co były załatwianeł do Soczewki/Gołuchowa

Odnośnik do komentarza

50pln to jakiś żart. Koleś chce ładnie przyciąć na tym.

Link 1 z brzegu z allegro, a wyszukało pod hasłem "koszulka z nadrukiem" ponad 3200 propozycji. http://allegro.pl/t-...3228103799.html cena 17.50. Ok niech będzie 25pln, bo jakieś kolory czy coś, nie wczytywałem się w aukcje, ale nie 50.

Ja koszulki nie chce i nie będę się tym zajmował, ale jak ktoś ma czas może znaleźć jakaś aukcje u SS co ma 100% pozytywów i ogarnąć temat - tak czy siak projekt musi być pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Od razu informuję, że moje przydupasy są spokojne i żadnego bydła nie zrobią :) a nawet jakby zrobili to osobiście ich odjebę :)

 

a poważnie to biorę dwóch znajomych bo droga długa a samemu mi się nie chce jechać :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

kwestia dyscypliny, ja otwarcie ustaliłem zasady, przedstawiłem środowisko i system zlotu, koleszkowie się zgodzili, znam ich bo pracują u mnie :) studenci 5 roku budownictwa na politechnikach (łódzka i świętokrzyska), jednego możliwe że zna Smetek ale to się wyjaśni na zlocie,

głowę daję sobie za nich uciąć, parówki sam kupię... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...