Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z posadą selekcjonera reprezentacji? Wiem że niby powinno składać się wniosek o zainteresowaniu czy coś w tym stylu, jednak po 3 sezonach gry, każdy trener reprezentacji ma status "stabilny". Czy to normalne?

 

Normalne. Posady pojawią się po skończonych mistrzostwach, albo po przejściu na emeryturę obecnych selekcjonerów. Zależnie też od rozmiaru bazy, będziesz miał mniejszą lub większą pulę do wyboru, aczkolwiek bez sporej reputacji nie masz raczej szans na objęcie reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z posadą selekcjonera reprezentacji? Wiem że niby powinno składać się wniosek o zainteresowaniu czy coś w tym stylu, jednak po 3 sezonach gry, każdy trener reprezentacji ma status "stabilny". Czy to normalne?

 

Normalne. Posady pojawią się po skończonych mistrzostwach, albo po przejściu na emeryturę obecnych selekcjonerów. Zależnie też od rozmiaru bazy, będziesz miał mniejszą lub większą pulę do wyboru, aczkolwiek bez sporej reputacji nie masz raczej szans na objęcie reprezentacji.

 

Hmm nie trzeba mieć super reputacji, zależy jaką reprezentacje chce sie trenować. Przy słabej reputacji udało mi się trenować Malezję, Singapur a później nawet RPA :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

ostatnio postanowiłem wrócić do FM 08 i zacząć nową karierę. Mam jednak pytanie. Czytałem na forum że duży wpływ na stabilność bazy danych i na sam przebieg transferów, pojawianie się talentów itp. ma wybór wielkości bazy danych i wybór dodatkowych zawodników.

 

Mam zamiar zacząć grę z ligami z 7 krajów europy(najsilniejsze). Mam 2 pytania:

1. Jaki rozmiar bazy danych wybrać?(zazwyczaj wybieram dużą)

2. Czy jeśli wybieram ligi angielskie to jest sens zaznaczać dodatkowych zawodników z Anglii i czy w ogóle jest sens wybierać dodatkowych zawodników?

 

Dziękuje z góry za odpowiedź :szczerba:

Odnośnik do komentarza

Nie, jak wybierasz ligi angielskie to nie musisz dodatkowych anglików zaznaczac. Jeśli chodzę o rozmiar bazy danych to zależy czy grasz na wszystkich ligach z każdego kraju, jak tak to duża, a jak tylko na najwyższej klasie rozgrywkowej to wybieraj średnią! Dużo też od twojego komputera zależy.

Odnośnik do komentarza

Nie, jak wybierasz ligi angielskie to nie musisz dodatkowych anglików zaznaczac. Jeśli chodzę o rozmiar bazy danych to zależy czy grasz na wszystkich ligach z każdego kraju, jak tak to duża, a jak tylko na najwyższej klasie rozgrywkowej to wybieraj średnią! Dużo też od twojego komputera zależy.

 

No kompa na FM 08 chyba mam dobrego. 2gb ramu, PIV 3Ghz. Zazwyczaj zaznaczam 2 do 3 klas rozgrywkowych w danym kraju.

Odnośnik do komentarza

Witam! Może zadam głupie pytanie, ale jak zainstalować aktualizację do FM 08???

Pobrałem "FM 2008 Revolution Lucasinho&devil Update fix", wypakowałem do Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/db, uruchomiłem nową grę i nic się nie zmieniło. Czy muszę coś przestawić w opcjach żeby uruchomić nową wersję?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukałem , szukałem i nie znalazłem , więc sam postanawiam coś napisać od siebie , mianowicie : Gram sobie w Fm'a 2008 pierwsza połowa mija bezproblemowo , natomiast w drugiej zaczynają sie jakieś cuda dziać ! Komentarz nie opisuje wydarzen na boisku , np. piłka na środku boiska a tu komentarz ; GOOOOOOL !!! a na tablicy wyników nagle sie pokazuje jakis inny wynik , a w "najnowsze wyniki" jeszcze inny . Gdy mecz się kończy nie da sie zrobic nic , jest tylko graj/pauza. Próbowałem juz róznych metod usunąć Fm'a , zainstalowac na nowo i nic. Szukałem w internecie ale spotkałem sie z jednym takim przypadkiem , ale bez odpowiedzi . Jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o jakies wskazówki . Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza

Prawda że istnieje ukryty atrybut flair, czy że w ogóle jest taki od którego zależy jak szybko rosną umiejętności?

 

Atrybut Flair istnieje, ale nie jest ukryty - nie pamiętam jak jest w polskiej wersji, ale zgaduję, że Spryt :]

 

Atrybutu ukrytego decydującego o szybkości przyrostu atrybutów AFAIK nie ma. Zależy to od wielu czynników, których pewnie wszystkich nie poznamy.

Odnośnik do komentarza

przenosze tu temat ktory napisalem w zlym dziale.

 

"Witam.

 

Chcialem zapytac czy jest jakas mozliwosc aby w trakcie trwania gry wprowadzic zmiany do bazy danych przez edytor, tak aby mialy one efekt juz w trwającej karierze? Np. chcialbym stworzyc nowego zawodnika i dodac go do klubu, ktory prowadze. Czy jest to mozliwe? "

 

Citko odpisał:

 

W czasie gry jest możliwość zmiany danych poprzez FM Modifier (znajdziesz w temacie o dodatkach), ale raczej bez możliwości dodania zawodnika. Następnym razem pytaj w tym temacie:http://forumcm.net/i...-zrob-to-tutaj/ "

 

To znaczy ze jezeli pobawilem sie w zmiany w bazie dnaych jedynym wyjsciem jest zaczac gre od nowa:/? Nie ma jakos mozliwosci wymuszneia zeby save korzystal ze zaktualizowanej bazy? Czy moze ten FM modifier cos moze zdzialac w biezacym savie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...