Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Co się bardziej liczy w fm: umięjętności które gracz posiada w profilu czy CA. Bo niewiem jak to rozumieć. Widziałem graczy którzy w profilu mieli słabiutkie umięjętności, a mieli CA ok. 170 i strzelali bardzo dużo bramek mimo że w profilu nie mieli żadnej umki na czerwono. Więc jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Ca musisz traktować jako określnik ogólnych umiejętności(nie ma różnicy na jakiej pozycji gra dany grajek). Ca określa ogólnie umki zawodnika. Chociaż CA nigdy nie kłamie, to są pewne granice górne i dolny danego CA np. jak ktoś ma 170 CA, to może mieć umiejętności słabe albo duże ale zawsze w jakiś granicach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie, po zainstalowaniu obydwu patch'y do fm 2008 moja wersja gry wyświetlana w statusie to 8.0.2. 117931 (m.e v665) czy to jest najnowsza i ostateczna jaka jest możliwa czy coś mam sknocone, bo znajomi maja inne wersję pomimo spatchowania do 8.0.2. ? Patche miałem dołączone na płycie dodatkowej do gry (seria TOP Seller). Może powinienem ściągnąć je z oficjalnej strony i ponownie zainstalować? Swoją droga wnioskuję iż "m.e. v665" to pewnie wersja silnika meczowego (match engine). Więc jak to jest jakie Wy (użytkownicy forum) macie wersje gry i silnika meczowego?

 

 

 

Po ponownym przeszukaniu forum znalazłem już w zasadzie odpowiedź. Jednak gwoli potwierdzenia czekam na uwagi.

Edytowane przez Syrku
Odnośnik do komentarza

Mam bardzo krótkie i głupiutkie pytanko.

 

Jeżeli chciałbym objąć inny klub (np. gram Wisłą, odnoszę sukcesy, a chciałbym np. przejść do Interu), to co mam robić? Wyrazić zainteresowanie posadą? Jeżeli tak, to w jaki sposób. A może po prostu trzeba czekać cierpliwie aż kluby same się do mnie zgłoszą z ofertą objęcia posady?

 

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza

Jak zwolni się posada w np. Interze to możesz tam złożyć ofertę (klikasz na Inter, by zobaczyć kadrę i po lewej/prawej [zależnie od skórki: lewo czy prawostronnej]na dole będzie 'złóż podanie o pracę'. Możesz też wyrazić zainteresowanie posadą, gdy menedżer ów klubu jest na wylocie, zagrożony jest utratą pracy. Wtedy będzie 'Wyraź zainteresowanie'. Oczywiście, by Twoje podanie zostało przyjęte, musisz mieć odpowiednią reputację (do klubu jak Inter chyba 'Kontynentalna')

Odnośnik do komentarza

Yhm, czyli musi być menedżer zagrożony/na wylocie? Innej opcji nie ma, żeby sobie wcześniej zarezerwować posadkę, czy coś? ;-)

 

Aha, i czy w ogóle może się zdarzyć taka sytuacja, że ja nie wykazuję żadnego zainteresowania żadnym innym klubem, niż ten który prowadzę (np. Wisła), a mimo to jakiś lepszy klub (np. ten Inter) sam składa mi ofertę pracy? Jest to możliwe, czy nie? ;-)

Odnośnik do komentarza

[ot]tyle, że PE zaczynał się od fazy grupowej, więc co najmniej 6 meczów trzeba rozegrać ;) [/ot]

 

 

można spróbować przypisać ten puchar jakiemuś nieistniejącemu państwu, nie wiem tylko, czy gra się nie wykrzaczy

Odnośnik do komentarza

 

 

można spróbować przypisać ten puchar jakiemuś nieistniejącemu państwu, nie wiem tylko, czy gra się nie wykrzaczy

 

Tak też zrobiłem, ale nawet przypisując PE do Togo grają w nim polskie drużyny tylko wszystkie mecze odbywają się w Afryce.

Odnośnik do komentarza

witam gram w fm 2008 mam już drugi sezon i chce sprowadzić lepszych zawodników lecz maksymalną pensje jaka mogę zaoferować mu to 125 tys tygodniowo na koncie jest 150 milionów proszę zarząd o podniesienie kasy na płace a oni nic czy jest jakiś sposób aby podnieś maksymalne wynagrodzenie dla piłkarza kluczowego modyfikowałem już budżet ale nic to nie dało

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem tu nowy. Od dluzszego czasu nurtuje mnie pytanie dotyczace zapisanych meczy. Poniewaz w fm08 zapisuje mecz, potem chce go odtworzyc, ale zaden program nie obsluguje foramtu w jakim on jest zapisany. Jaki to format? Znacie jakis program aby odtwarzac zapisane mecze? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem z edytorem. Mianowicie gdy włączam edytor i daje load to idzie wszystko pięknie. Problem następuje gdy pasek ładowania bazy danych dochodzi do końca i nagle edytor się wyłacza. Nie wyskakuje żaden błąd tylko po prostu się wyłacza. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...