Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To nie zgłaszaj byle jakich 25 zawodników, tylko zgłoś o tyle mniej o ile brakuje Ci wychowanków. Czy jak masz zgłosić np. 4 wychowanków, a ich nie masz to zgłoś tylko 21 zawodników. Mam nadzieję, że zrozumiałeś co miałem na myśli :P

Odnośnik do komentarza

To nie zgłaszaj byle jakich 25 zawodników, tylko zgłoś o tyle mniej o ile brakuje Ci wychowanków. Czy jak masz zgłosić np. 4 wychowanków, a ich nie masz to zgłoś tylko 21 zawodników. Mam nadzieję, że zrozumiałeś co miałem na myśli :P

 

super, dzieki za pomoc :) pierwszy raz mi sie zdarzylo cos podobnego, dlatego nie wiedzialem co robic

Odnośnik do komentarza

- proszę o oglądanie całego filmiku, by wczuć się w sytuację :)

Dla lepszego zrozumienia - ja jestem Legią Warszawa, mój kolega Koroną Kielce (gramy przez internet) i to jego gwiazdkowy prezent.

Pozdrawiam! i tak przy okazji (FM 09,10,11 nie mają tej magii co 2008) Grałem we wszystkie, ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdaję sobie sprawę z tego, że mało kto przegląda tematy związane ze starszymi wersjami Football Managera, dlatego zamieszczam tutaj moje pytanie, a ono powiązane jest też pośrednio z tą wersją gry, a zatem : ( chodzi o grę Football Manager 2008 )

 

Czy da się jakoś ustawić, żeby przy przeglądaniu atrybutów zawodnika, od razu był widoczny ten wykres, który możemy ujrzeć choćby w FM-ie 11 ?

Odnośnik do komentarza

Są aktywne, ale grane są w innych terminach niż rozgrywki w Europie.. Chyba. Kiedyś grałem w Hongkongu i pamiętam, że jakoś w okolicach marca grałem w Pucharze Azji. Ale to było dawno, więc nie pamiętam dokładnie... Powiedzieć jednak z czystym sumieniem mogę: spokojnie, rozgrywki kontynentalne są tam aktywne. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gj5 : mówisz jak typowy polski szkoleniowiec/piłkarz. Ciesz się, że jest, zarabiaj pieniądze i dawaj grać młodym, rezerwowym. Po co Ci to miejsce w kalendarzu? Powiedz np. Anglikom, żeby usunęli Puchar Ligi, albo Francuzom bo im "zapycha kalendarz".. Piłkarz jest od tego, aby grać, (za to mu płacą). Zazwyczaj częstotliwość wykonywania danej czynności wpływa na poprawę jakości jej wykonywania.

Odnośnik do komentarza

A jak uruchomić FMa na windows 7 w oknie? Gdy próbuję w ustawieniach to niestety jest komunikat, że się nie powiodło, a jak próbuję dopisać w Elemencie docelowym to nie mogę. Jest wogóle możliwe granie w oknie na win7?

 

Obawiam się że niestety nie.. Jeżeli próbowałeś już w ustawieniach i nie da rady to spróbuj jeszcze kliknąć prawym przyciskiem myszy na skrót od FMa i tam powinno być coś o uruchamianiu w oknie. Jeśli i to nie pomoże to chyba nic z tego ale na 100% nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza

Witam, mianowicie mam straszny problem. Gram sobie w fm 2008 poniewaz najbardziej mi odpowiada, ale od pewnego czasu gdy zaczynam gre pokazują mi sie puste pola miejwiecej wyglada to tak ze w przerwie meczu gdy wybieram Taktyka to mamy pierwszą jedenastka a nizej zawodników rezerwowych i tu jest moj problem bo pierwszy sklad normalnie widzę a nizej mam puste pola i nie moge sobie z tym poradzić mam tez tak w innych momentach gry ale jest tego zbyt duzo by tlumaczyc, czy ktos mnie rozumie ? potrafi mi ktos pomoc ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...