Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem natury technicznej z FM 08

 

Mianowicie. Gram sobie meczyk. Pierwsza połowa cacy. Zaczyna się druga połowa i występują takie problemy:

Nie zgadza się komentarz z tym, co rzeczywiście się dzieje na boisku

Zmienia się wynik niewiadomo skąd

Nieraz nie daje się wyłączyć meczu i zrobić rozmowy motywacyjnej (jest tylko opcja pauza/graj, ale czas już nie leci)

 

Nie pomogło odinstalowywanie, żadna konfiguracja patchy nie pomaga. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Spróbuj wyczyścić rejestr, odinstalować i jeszcze raz zainstalować. I zainstaluj patche.

 

Spróbuj wyczyścić rejestr, odinstalować i jeszcze raz zainstalować. I zainstaluj patche.

 

Spróbuj wyczyścić rejestr, odinstalować i jeszcze raz zainstalować. I zainstaluj patche.

 

Spróbuj wyczyścić rejestr, odinstalować i jeszcze raz zainstalować. I zainstaluj patche.

 

Spróbuj wyczyścić rejestr, odinstalować i jeszcze raz zainstalować. I zainstaluj patche.

Odnośnik do komentarza

Wujka google zawsze masz pod ręką :czarodziej:

Niestety ja wielkim informatykiem nie jestem, więc też Ci nie pomogę. Ale są do tego programy jak Ccleaner czy jv1.6. Spróbuj.

 

Sory za tamto, ale muli mi to forum że ja cierpiedolę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dwoch z zawodnikow, ktorzy dolaczyli do mojej druzyny w letnim okienku (jeden transfer, jeden przesuniety z rezerw) Nie moze wystapic w meczu ligowym. mja przy sobie ikonke "Nie" ale z adnotacja: "W chiwli obecnej nie jest zgloszony do rozgrywek, ale moze wystapic w nastepnym meczu jesli zostanie zgloszony na czas." i moje pytanie: w jaki sposob zglasza się takich zawodnikow do rozgrywek?

Odnośnik do komentarza

Z porpzednim pyatniem juz sobie proadzilem, ale mam inny problem. Chozi o wysylanie skautow do kokretnych krajow. Mam bardzo ograniczona liczbe tych krajow podczas dawania przydzialu. dokaldnie to tak wyglada: http://img695.imageshack.us/img695/4706/skaut.jpg

u niektorych skautow krajow jest nawet mniej. Co musialbym zrobic zeby wyslac skauta np. do portugali. ktorej tu do wyboru nie mam? dodam ze ta lsita niebardzo pokrywa sie z wiedza skautow, bo np skauci maja wysoka wiedze nt. chorwacji a na lsicie przydzialow jej nie ma. Jak dodat jedyne co wymyslilem to wysylaeni skautow do regionow i wtedy kraje w ktorych przebywaja dodaja sie do listy mozliwych przydzialow. czy to jest jakos bug, czy tak ma byc? Dodam jeszcze ze na stronie zarzadu psize, ze fundusze pozwalaja na nieograniczony skauting.

Odnośnik do komentarza

Witam, robię sobie update do FMa 2008 i mam problem z kilkoma sprawami. Mianowicie:

 

- Nie wiem jak anulowac karę dla Podbeskidzia -6 pkt.

- Zaznaczam Jagielloni grę w Lidze Europejskiej, a mimo to występuje w Pucharze Intertoto.

- Nie wiem jak anulować Puchar Ekstraklasy.

 

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc, zależy mi na tym, a sam chyba na to nie wpadnę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, robię sobie update do FMa 2008 i mam problem z kilkoma sprawami. Mianowicie:

 

- Nie wiem jak anulowac karę dla Podbeskidzia -6 pkt.

- Zaznaczam Jagielloni grę w Lidze Europejskiej, a mimo to występuje w Pucharze Intertoto.

- Nie wiem jak anulować Puchar Ekstraklasy.

 

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc, zależy mi na tym, a sam chyba na to nie wpadnę.

Pozdrawiam

 

1. nie da sie

2. sprobuj dac Jagiellonie do Ligi Europejskiej i przy tym jakis polski klub grajacy w LE wrzuc do pucharu intertoto

3. nie da sie

Odnośnik do komentarza

Szukam skina do FM 07, 08 żeby przypominał lekko wyglądem domyślny skin fm 2010 i Uaktualnienie do tych samych wersji z transferami na czerwiec najlepiej. Jeśli takowych nie ma proszę mnie poinformować(obojętnie jak) czy prace nad takimi rzeczami trwają.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z FM 08, kupilem netbooka samsung n130 10,1" i gdy chce uruchomic gre wystepuje blad ze nie moze uruchomic gry na calym ekranie. Czy jest mozliwosc zmiany rozdzielczosci FM 08 aby dzial na 1024x600?

 

 

--small_screen

 

do linii komend, aczkolwiek będziesz miał poucinane niektóre ekrany, np na profilu zawodnika nie będziesz widział dolnej części atrybutów.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...