Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z oryginalną skórką do 08 a mianowicie od jakiegoś czasu kolory tekstu się pomieszały i są często jaskrawe i nieczytelne. Próbowałem różnych configów czy grzebania w plikach .fmf niestety bez rezulatu. Wie ktoś jak to naprawić ?

 

Podaje link do screenów problemu - http://img42.imageshack.us/gal.php?g=gravalenciastatus.png

 

Dokonałem kiedyś podobnej sztuki poprzez przypadkowe wywalenie lewostronnej wersji domyślnej skórki(czy jakoś tak :>) Jak nie masz do niej dostępu, to zostaje reinstal.

Odnośnik do komentarza

Witam gram w FM 08 już dość długo i mam do was dwa pytania: a mianowicie pojawił się u mnie taki problem podczas jednego z moich meczów dostrzegłem w drużynie przeciwnej bardzo fajnego bramkarza, problem pojawia się wówczas jak wejdę na jego drużynę tzn tylko paru zawodników którzy tam grają ich imiona i nazwiska są zaznaczone na czarno a co za tym idzie z boku profilu jest zakładka złóż ofertę, a natomiast ten bramkarz ma imię i nazwisko zaznaczone na kolor szary jak wejdę na jego profil nie ma żadnych zakładek z boku a w szczególności tej za pomocą której składam ofertę klubowi. Tak więc moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę spowodować by ten zawodnik miał te zakładkę do złożenia oferty i abym mógł go kupić? A drugie pytanie brzmi, ponieważ tak jak pisałem wcześniej gram dość długo czy wgranie nowego patcha nie spowoduje zupełnej zmiany mojego składu jeżeli chodzi o zawodników tzn chodzi mi o to czy moi zawodnicy nie zostaną poprzenoszeni do innych klubów? . Pytam głównie dlatego ponieważ nie chcę stracić swojego obecnego składu Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

 

sid88

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dlaczego po spatchowaniu FM'a , gra jest taka trudna ? Grajac Milanem w pierwszym sezonie jeszcze jest w porzadku , ale w drugim to juz katastrofa , grajac jedna taktyka dokonujac minimalnych zmian remisuje i przegrywam ze sredniakami oraz z druzynami z ostatnich miejsc . To jeden z wielu przykladow , nie piszac o grze 2-ligowym zespolem bo to juz jest kompletna porazka . Spedzam bardzo duzo czasu nad taktyka i szukaniem zawodnikow , a i tak komputer zazwyczaj ogrywa mnie jakimis amatorami . Po kilku sezonach gry Racingiem , z 7 miejsca w lidze w 1 sezonie , z sezonu na sezon (zagralem z 6) co rok bylo gorzej . Niewiem o co chodzi ,poniewaz nie mialem takich problemow ,gdy gralem bez zadnej latki . Mozecie mi powiedziec o co chodzi , bo ja juz nie rozumiem tej gry . W 1 sezonie jakim klubem bym nie gral , gra sie bardzo fajnie i wygrywa sie mecze z takimi druzynami z jakimi powinno sie wygrywac , czasami nawet remisujac z tymi lepszymi badz wygrywajac ,natomiast z drugim to juz jest poprostu inny swiat z 7 miejsca na 12 badz (jak gram lepszym zespolem z 1 na 6) To co juz jest nie tak , i wlasnie niewiem co ..

Odnośnik do komentarza

chłopaki mam problem. w fm 08 gram Górnikiem Zabrze i zarząd co roku rozbudowuje stadion o 15tys. (obecna pojemnosc 38tys). problem polega na tym, ze po rozbudowie dalej jest 38.

czy da sie to jakos zmienic w bazie?? ges to moj 15 sezon w gorniku i nie chce stracic osiagniec.

 

Jeżeli chcesz cokolwiek zmieniac w bazie danych, to są od tego takie programy jak FMRTE lub FM Modifier...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jest jakiś sposób na usunięcie swojego trenera z listy najlepszych trenerów danego kraju, kontynentu czy ligi? Podczas usunięcia save'a nie usuwają się trenerzy z bazy, podobnie przy wczytaniu nowego update.

 

Poszukaj pliku hall of fame.dat (nie pamiętam gdzie dokładnie się znajduje, chyba w moje dokumenty/sports interactive/ Football Manager 2008, albo w podkatalogach) i go usuń - wyczyści się hala sław.

Odnośnik do komentarza

1. Jeżeli użyję FM Scouta i wybiorę opcje show potential attributes, to w grze zawodnik nie ma żadnych szans tych statystyk przekroczyć? Albo chociaż, jego statystyki wzrosły odpowiednio do danej pozycji, zamiast wszystkie równo iść do góry?

2. Jak to jest z tymi zawodnikami operującymi obiema nogami, czy mając gorsze atrybuty spisują się lepiej albo porównywalnie dobrze jak zawodnicy operujący tylko 1 nogą? Czy np. Ben Arfa może się równać np. Silvie umiejętnościami prezentowanymi na boisku? Co o tym sądzicie i jaki macie do tego stosunek?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

posiadam wersje na MAC i mam problem z wyświetleniem obrazu na pełnym ekranie. Tzn wybieram "pełny ekran" ale po bokach mam takie czarne paski. Tak jakby obraz był wyświetlany w formacie 4:3 zamiast 16:9. Kiedyś znalazłem rozwiązanie w necie ale teraz nie mogę za cholerę tego znaleźć. Czy ktoś może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...