Skocz do zawartości

Demo Football Manager 2013 (FM 2013)


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Milik coś słabo sie prezentuje, Blaszczykowski podobnie (która to już wersja), w pelnej powinni ich lekko podrasować, a Milikowi dac potencjal -9

 

Milikowi daliśmy -8 jeszcze jak był w Rozwoju Katowice, od tego czasu systematycznie się rozwija tak jak powinien mając taki właśnie potencjał. W FM13 rozwija się na napastnika europejskiej klasy prawie zawsze.

 

A co do Błaszczykowskiego to mnie mocno zaskoczyłeś, w czym mógłby być podniesiony? Jest świetnym graczem w tej części.

 

Zmian nie będzie, baza jest zamknięta. SI będzie poprawiać błędy w grze, nie w bazie danych jako takiej.

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę użytkowników Bety o sprawdzenie czy gra instaluje jakiekolwiek pliki typu "tactical_templates.xml" lub "training_schedules.xml" ew. inne o podobnym charakterze, definiujące możliwe do stosowania w grze "standardowe" role taktyczne i reżimy treningowe. Jeżeli pliki są dostępne do edycji, bardzo możliwe że wówczas moglibyśmy tworzyć "poza grą" własne konfiguracje w tym zakresie. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Co do umiejętności graczy, to już drugą edycję z rzędu Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz) jest strasznie słaby - ląduje w rezerwach i na liście transferowej od samego początku, mimo że w rzeczywistości jest ważnym zawodnikiem pierwszej drużyny. Trochę szkoda bo lubię tego gracza i wydaje mi się, że będzie solidnym ligowcem w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Jak włączam FM'a 13 to wyskakują takie oto błędy:

mpEKP.jpg

potem wyskakuje drugi taki sam, załącza się menu i wtedy wyskakuje taki błąd :

7XLA0.jpg

i wtedy gra się maksymalizuje mogę wszystko robić, ale nie mogę wczytać poprzedniej gry ani rozpocząć nowej, bo po wczytaniu się bazy danych nie ma do wyboru ani żadnego kraju ... reinstalowałem już z 3 razy, czyściłem rejestr i nadal to samo. Może ma ktoś jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza

Wątpię, nie są zrzeszone ani w FIFA ani w UEFA, więc z jakiej racji mają grać? Kosowo to właściwie same Albanusy, nie ma narodowości "kosowskiej".

 

Co do Kosowa, to FIFA wydała zgodę aby reprezentacja Kosowa grała z innymi krajami zrzeszonymi w FIFA. Inna sprawa że 92 kraje na świecie uznały niepodległość Kosowa, więc dlaczego nie miałoby tego kraju być w FM2013.

 

A co do Gibraltaru - wygrali sprawe w sądzie (CAS) i obecnie zostali przyłączeni do UEFA jako prowizoryczny członek, za rok mają stać się pełnoprawnym członkiem. Dodam że Gibraltar został zaproszony do udziału w trzech turniejach m.in w mistrzostwach Europy w futsalu.

 

Moim zdaniem obie reprezentacje zasługują na bycie dodanych do gry FM2013.

Odnośnik do komentarza

Tak z góry uprzedzam, żebyście o Kosowie rozmawiali sobie na PW, a nie tutaj :>

 

Jeśli chodzi o samą betę to gra się naprawdę przyjemnie, chociaż niektóre błędy irytują. Np. po każdej prośbie do zarządu wywala nas "z biura" i jeśli chcemy poprosić o coś jeszcze to musimy wejść ponownie, a nie tak jak w poprzedniej części gdy mogliśmy poprosić o 3 rzeczy. Tutaj ten limit oczywiście też jest, ale po prostu trzeba się więcej naklikać.

 

Animacje są lepsze, ale czasami po golach piłka wylatywała przez siatkę :keke:

 

Świetne jest wprowadzenie informacji o tym ile wynosi pensja po opodatkowaniu, oczywiście pod warunkiem, że to faktycznie ma realny wpływ na decyzję zawodnika.

 

Zaskoczyła mnie sytuacja w budżecie płac w Widzewie. Budżet wynosił około 3,6-3,7 mln zł rocznie, a ja wydawałem około 4,2 mln, a najlepiej zarabiający zawodnicy inkasowali w granicach 300-400 k rocznie. Po sezonie nagle budżet został zmniejszony do 1,1 mln zł. I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że nagle wszystkim w klubie spadły zarobki i obecnie na pensję wydaje 870k rocznie i np. Kaczmarek zamiast 300 k inkasuje 59 k :-k

Odnośnik do komentarza

A mnie osobiście najbardziej interesuje uproszczony tryb i w sumie tylko ze względu na niego zainteresował mnie nowy FM. Niestety 2012 to dla mnie same pasmo porażek i postanowiłem dać sobie z tą grą spokój, nawet po powrocie do '11 nie mogłem się ogarnąć. Miałem już w to nie grać, ale no idealnie trafili z tą opcją. :) Miałem nadzieję, że demo już jest, ale widzę, że trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza

Witam mam ... maly problem - otoz ustawiajac taktykę w swoim zespole i przechodzac w zakladke polecen dla pilkarzy.... niestety nic mi sie nie pokazuje, w poleceniach dla drozyny normalnie mam suwaki itp, natomiast w pilkarzach tylko tlo i nic ... ;/ klikajac na przemian pokaz atrybuty / pokaz instrukcje ... nic sie nie dzieje ... ; / natomiast w oknie meczowym nie mam juz tego problemu i moge normalnie regolowac polecenia dla pilkarzy ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...