Skocz do zawartości

Demo Football Manager 2013 (FM 2013)


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobił ktoś już jakąś koks taksę do bety? Bo bym sobie pograł na luzie, a na razie kompletnie dziwne taktyki mi wychodzą, niby kosiłem Tottenhamem w pierwszych 15 kolejkach miałem 14 wygranych, a tu nagle 8 porażek z rzędu i zwolnienie.. :szczerba:

 

 

Zobacz taktykę na AidTheBoss - http://www.aidtheboss.com/football-manager-2013-tactics/, autor twierdzi, że sprawuje się u niego całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bętą :) Wbrew temu co inni pisali, że piłkarza nie wyrabiają z kondycją do końca sezonu, czy obrona gra strasznie - jakoś tego zbytnio nie zauważyłem, jedynie co wiadomo sporo bramek wpada po dośrodkowaniach, ale to da się przeżyć. Minusem jest zbyt szybkie zwalnianie - grałem Wisłą, po połowie sezonu miałem 5 miejsce ze stratą 4 punktów do lidera i wyleciałem :) Mimo wszystko gra się bardzo przyjemnie, jak poprawią te dośrodkowania to chyba będzie można uznać 13 za najlepszą jak do tej pory :)

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić nowego FM, ale cały czas się zastanawiam nad formą, tzn. zawsze brałem wersję pudełkową teraz myślę o zakupie przez steam. Ale mam jedną wielką wątpliwość. Swego czasu ktoś mi się włamał na konto steam. Musiałem wtedy wysłać zdjęcie klucza z kodem podanym przez support steam, abym mógł odzyskać swoje konto.

Orientuje się ktoś jak to wygląda, w przypadku jak ktoś mi się włamie na konto, a mam grę zakupioną przez Steam?

Gra rozumiem nawet jak ją odinstaluję to i tak na koncie będzie w każdej chwili dostępna ?

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić nowego FM, ale cały czas się zastanawiam nad formą, tzn. zawsze brałem wersję pudełkową teraz myślę o zakupie przez steam. Ale mam jedną wielką wątpliwość. Swego czasu ktoś mi się włamał na konto steam. Musiałem wtedy wysłać zdjęcie klucza z kodem podanym przez support steam, abym mógł odzyskać swoje konto.

Orientuje się ktoś jak to wygląda, w przypadku jak ktoś mi się włamie na konto, a mam grę zakupioną przez Steam?

Gra rozumiem nawet jak ją odinstaluję to i tak na koncie będzie w każdej chwili dostępna ?

 

No kupując gre na steam ona dodaje się do twojego konta, jak Ci je ukradną (choć to mało prawdopodobne) to je odzyskujesz tak jak napisałeś czyli wysyłając im foto keya, nie musi on być od FMa..

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Beta nie jest zła, ale obrona gra po prostu tragicznie. Dla przykładu grałem BVB z Hoffenheim prowadziłem do przerwy 5:0. Skończyło się 5:5, a statystyki strzałów wyglądały mniej więcej tak: 25:7. Poza tym szybkie zwalnianie. O Tottenhamie pisałem gdzieś wyżej, w BVB byłem drugi ze stratą 8 pkt do Bayernu, nie grałem aż tak źle. Ale po porażce 3:5 z Schalke w derbach od razu mnie zwolnili, choć kilka kolejek wcześniej martwili się, czy podpiszę nowy kontrakt. Nie wiem czy też tak macie, ale na 10 sytuacji gdzie pierwszy strzelam bramkę w około ośmiu rywal wyrównuje od razu po minucie.

Odnośnik do komentarza

No kupując gre na steam ona dodaje się do twojego konta, jak Ci je ukradną (choć to mało prawdopodobne) to je odzyskujesz tak jak napisałeś czyli wysyłając im foto keya, nie musi on być od FMa..

Rozumiem, że kupując FM, np. przez CMRev dostaje keya, abym mógł ściągnąć grę po premierze? I w razie jakich kolwiek problemów to tylko on jest moim dowodem na zakupioną grę?

Odnośnik do komentarza

Zatrzymałem się na FM 2010.

Postanowiłem, że spróbuję nowego dema. Moje pierwsze wrażenia są dosyć mieszane.

Odnoszę wrażenie, że tryb 3D w wydaniu 2010 był lepszy. Nie mówię o silniku meczowym, ale o samym zachowaniu piłkarzy. Wygibasy jakie tutaj wyczyniają GK, przyprawiają mnie o salwy śmiechu.

Nie ogarniam scoutingu. Póki co, strasznie się w nim gubię. Na dodatek, wysyłam scouta na poszukiwanie piłkarzy do Francji, a on wraca po jednym dniu, nie znajdując tam nikogo :co:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...