Skocz do zawartości

Demo Football Manager 2013 (FM 2013)


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ... maly problem - otoz ustawiajac taktykę w swoim zespole i przechodzac w zakladke polecen dla pilkarzy.... niestety nic mi sie nie pokazuje, w poleceniach dla drozyny normalnie mam suwaki itp, natomiast w pilkarzach tylko tlo i nic ... ;/ klikajac na przemian pokaz atrybuty / pokaz instrukcje ... nic sie nie dzieje ... ; / natomiast w oknie meczowym nie mam juz tego problemu i moge normalnie regolowac polecenia dla pilkarzy ...

Pewnie grasz w trybie Football Manager Classic, która jest okrojoną wersją pełnej gry? [http://www.footballm...cale=en_GB&id=4]

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale tryb uproszczony? WTF? Jesteśmy na forum Gorącej Trzynastki? To tak jakby śpiewać z autotune. Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla leni zostaną poddani forumowemu ostracyzmowi.

 

Sorry, ale tryb standardowy? WTF? Jesteśmy na forum no-life'ów? To tak jakby mówić dziewczynie "Sorry, w tym tygodniu bez sexu, bo muszę dokończyć okres transferowy Spartaka Myjava". Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla no-life'ów zostaną poddani życiowemu ostracyzmowi.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale tryb uproszczony? WTF? Jesteśmy na forum Gorącej Trzynastki? To tak jakby śpiewać z autotune. Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla leni zostaną poddani forumowemu ostracyzmowi.

 

Sorry, ale tryb standardowy? WTF? Jesteśmy na forum no-life'ów? To tak jakby mówić dziewczynie "Sorry, w tym tygodniu bez sexu, bo muszę dokończyć okres transferowy Spartaka Myjava". Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla no-life'ów zostaną poddani życiowemu ostracyzmowi.

 

Padłem ze śmiechu i jeszcze leżę:)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą tzw. "FMC" powinien być lansowany również przez "No-Life'ów", jako alternatywa dla "Nie-No-Life'ów", co może uchronić przed dalszym spłycaniem wersji pełnej, pod warunkiem jednak, że "FMC" byłoby trybem dowolnie konfigurowalnym w "Preferencjach", a nie z góry narzuconym modem.

Btw. co z tą nazwą "Classic" ma wspólnego to nie wiem.

Coś takiego: Ekran Startowy/Preferencje > Kreator Trybu Rozgrywki (od max. "FM Pełna Głębia" poprzez "Ustawienia Osobiste" do min. "FM Lekkie").

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale tryb uproszczony? WTF? Jesteśmy na forum Gorącej Trzynastki? To tak jakby śpiewać z autotune. Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla leni zostaną poddani forumowemu ostracyzmowi.

 

Sorry, ale tryb standardowy? WTF? Jesteśmy na forum no-life'ów? To tak jakby mówić dziewczynie "Sorry, w tym tygodniu bez sexu, bo muszę dokończyć okres transferowy Spartaka Myjava". Mam nadzieję, że wszyscy korzystający z opcji dla no-life'ów zostaną poddani życiowemu ostracyzmowi.

 

Troll harder and GTFO.

Odnośnik do komentarza

Jestem zachwycony po paru chwilach z betą. Kapitalny silnik [np. bramka a'la słynny Kuszczak po wykonaniu rzutu wolnego z połowy... :)], bardzo ciekawe opcje przy "pomocy w wyborze składu", np. asystent może za nas wybrać zawodników, którzy mają określony poziom ogrania, albo mają ileś tam lat, albo status w drużynie, albo w poprzednim meczu zagrali nie więcej niż 15, 30, 60 minut, itp. No są to wreszcie rzeczy, które bardzo umilają rozgrywkę. Tryb treningu też ciekawy, ustawianie priorytetu na następny tydzień, 2 i 3 do przodu.

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak kolega wyżej, jestem bardzo zadowolony FMem z numerem "13". Szczególną przyjemność sprawiają mi dynamiczne przejścia w grze, co prawda mam wrażenie, że standardowa skórka dla gry sprawia, jakoby się nie mieściła w jednym oknie.

Ale mam kilka pytań:

- może to w trakcie przeglądania opcji przeoczyłem, ale czy da się ustawić widok formacji, tam w zakładce "Taktyka"?

- gdzie i co ustawić, aby działały face- i kitspacki :P?

Odnośnik do komentarza

Borysiuk - http://zapodaj.net/7...7c720f.jpg.html

Co do Błaszczykowskiego, to faktycznie świetny gracz... szkoda, że byle Grosskreuzt go wygryza ze składu:

http://zapodaj.net/4....jpg.html<br />http://zapodaj.net/b...88e8b5.jpg.html

 

Natrafiłem właśnie w jednym z tematów w "Karierach" na screen z atrybutami Bale'a. Kuba z wyższą wartością przyśpieszenia niż Gareth i taką samą szybkością = K.O. :D

Odnośnik do komentarza

Wszystkie innowacje bardzo spoko. Nowy trening jest sensowny i wymaga więcej planowania i myślenia niż poprzedni. Ale jak na razie kuleje to co najważniejsze - silnik meczowy. Defensywa nie istnieje, szczególnie na bokach. Prawie wszystko wpada po wrzutkach... Mam nadzieję, że wraz z patchami będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...