Skocz do zawartości

Demo Football Manager 2013 (FM 2013)


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam prośbę o quickstart ligi niemieckiej z bety. Plik nazywa się german.qfm albo german.qfc i jest w lokacji: Program Files\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\data\quick starts.

Prosze o przesłanie na maila: gooliver@o2.pl

 

W becie na Macu takiego pliku nigdzie nie znalazłem.

 

No to jest demo, w którym można grać 0,5 roku i tylko w QS bez polskiej ligi, a ja o betę pytałem.

 

Beta jest dostępna tylko dla osób, które kupiły pełną wersję FM-a w pre-orderze.

Odnośnik do komentarza

No to jest demo, w którym można grać 0,5 roku i tylko w QS bez polskiej ligi, a ja o betę pytałem.

sory, nie skumałem :)

 

Kolejna rzecz, która doprowadza mnie do szewskiej pasji. W biurze pracy daję ogłoszenie np. na trenera i mam kilka wakatów. Znajduję odpowiedniego kandydata, podpisuję z nim kontrakt i automatycznie oferta pracy zostaje wycofana. W poprzednich wersjach też tak było? Bo w 2010 na bank ogłoszenie wisi dalej i nie muszę kolejny raz wysyłać. Rozumiem, że miałbym jeden wakat i właśnie go zapełniłem.

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia po krótkim spotkaniu z demem:

 

na minus

okno skautingu. na pierwszy rzut oka chaos i bałagan. w fm12 było to czytelniej rozwiązane.

raport skauta, na temat zawodnika. same suche fakty. i znowu w fm12 lepiej to było rozwiązane. forma opisowa dawała lepszą jakościowo informację i pozwalała się "zżyć" ze skautem.

trening. trzeba będzie się przyzwyczaić do mniejszej kontroli nad rozwojem graczy.

konferencje prasowe. znowu te same pytania...

 

na plus

wyjazdy. nie wydają się aż tak trudne jak w fm12.

sam przebieg meczu. ale tu muszę zaznaczyć, że nigdy się wnikliwie nie przyglądałem poszczególnym animacjom. na pewno piłka nie odbija się od zawodników jak pinball (co mnie irytowało w fm12)

wreszcie gracze na boisku różnią się wzrostem i posturą. przynajmniej w skrajnych przypadkach (giovinco vs iaquinta)

więcej zadań dla sztabu, przez co trzeba będzie skupić się na doborze współpracowników.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wygląda fatalnie, wywalili z jakimś interfejsem z kosmosu, do którego przyzwyczajanie się trochę potrwa. Podczas meczu też mała przejrzystość, bo pół ekranu zajmuje interfejs z opcjami, bo chyba się tego nie da chować. Silnik meczowy? Sam nie wiem, albo mam tak słabego kompa albo rzeczywiście przy rozgrywaniu piłki, futbolówka leci strasznie wolno i dopiero jak piłkarz przejmuje to znowu gra nabiera normalnego tempa.

Odnośnik do komentarza

W dwóch meczach 4 czy 5 kontuzji. Nie wiem czy po prostu miałem pecha, czy coś źle ustawiłem w treningu (piłkarze zadowoleni z obciążeń treningowych), czy to błąd gry. Co do interfejsu - dla mnie ok, do 12 nie zdążyłem się przyzwyczaić, bo zagrałem sezon i wróciłem do 08, ale po odpaleniu bety 13 jestem naprawdę mile zaskoczony. Nie mam problemu w poruszaniu się miedzy oknami. 3D nareszcie zrobiło na mnie wrażenie choć w 12 też bardzo przyjemnie patrzyło się na mecz, ale w 13, w 3D, gra się rewelacyjnie. Silnik meczowy? świetny. W poprzedniej wersji często miałem tak, że zawodnik przeciwnika wchodził w obronę jak w masło, miał mnóstwo miejsca, tutaj jest ciaśniej, szybciej, ładniej. Miałem sytuację, w której skrzydłowy świetnie przełożył sobie obrońce samym przyjęciem piłki, wbiegł w pole karne i został sfaulowany, naprawdę świetnie i realistycznie to wyglądało. Martwią mnie tylko te kontuzje, zobaczymy dalej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...