Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka- w niedzielę na Placu Piłsudskiego zrobią boisko do jajka.

jest jakaś impreza Miasto Miłosierdzia i z tej okazji zagrają Warsaw Eagles vs AMP Football Polska.

 

w weekend spróbuję ogarnąć tego Mogula.

Wujek, nadal chętny na 07.10.12 na Spartans vs Seahawks?

 

w niedzielę masę ciekawych spotkań w nflu. choćby o normalnej porze Patriots vs Bills (to oglądam i czekam na wygraną NE), dalej mamy Cardinals i Miami, Redskins i Tampa Bay.

Dżajants wersus Igyls niestety późno jest. powtórkę się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

W związku z kontuzjami - ucieczka do przodu. Wszystko na jedna kartę ;)

Smith faktycznie w tym tygodniu może nie mieć okazji do gry góra, a Stafford nadal jest P. wywaliłem jakiegoś darmozjada z obrony i zatrudniłem weterana Palmera. Stawianie wszystko na Oakland jest dosyć karkołomne, ale przy 0-2 i dwóch meczach, w których nawet nie wyszedłem z 60 punktów to co mi zostało?

Żeby - przy dobrym wietrze wszystko wypaliło - Bowe i McCoy muszą zagrać na choćby 10 pkt każdy.

Odnośnik do komentarza

 

Zgodnie z przewidywaniami Gejders wzięli w tyłek z Broncos. Nie widziałem meczu SF z Jets. Co się stalo, ze ci pierwsi wygrali tak wysoko?

 

 

Na prośbę Gabe'a ;)

 

Co do SF - Jets:

 

 

 

Jets grali totalną padakę w ataku. Ich QB - Sanchez - schrzanił ogromną ilość zagrań. W trakcie spotkania stracili jednego z kluczowych zawodników - WR Holmesa (komentatorzy wspominali też, że w jednym z poprzednich meczów stracili innego kluczowego gracza - CB Revisa - i że generalnie Jets są teraz w ciemnej d*pie). Przykro oglądało się to spotkanie.

 

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie obrażam się na NFL. Tyle jest rugby do oglądania, choćby drugi test match ARG-NZL.

 

 

Z 0-4 Saints są już wyraźną czerwoną latarnią ligi, jeszcze ex aequo z Browns. Niby podobnego wyczynu dokonali w 2007, czyli całkiem niedawno, ale to żadna pociecha, bo jeszcze mecz-dwa i można się pakować na wakacje...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...