Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem oglądać najbardziej emocjonujące spotkanie NFL jakie widziałem, głównie ze względu na krótkie doświadczenie (;)) i ostatnią piłkę meczową. k***a, to już jest mega skandal, że przyznali TD Seattle. Coś niebywałego, żeby w dobie powtórek telewizyjnych robić takie wały. Ujęcie trzech z czterech kamer jasno pokazało, że Jennings przejął jajo. Zresztą, k***a na zdrowy rozum, jakim cudem Tate mógł zdobyć przyłożenie, gdy obok było trzech cornecbacków i jeden safety. I k***a, jak znaczący był moment, gdy dwóch sędziów przed decyzją spojrzało na siebie i... jeden pokazał touchdown, a drugi incomplete pass (co jest mega lolem, bo jajo nie dotknęło ziemi). Zresztą sami zobaczcie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HfBjwkLIFhA

 

Co do reszty meczu. 8 sacków w pierwszej połowie na Rodgersie... Are you kidding me? Najgorsze, że nie ma się co do niego przyczepić, zagrał dobrze, może czasem brakowało szybszej decyzji, ale przy zagraniach shotgun wciąż uważam, że jest najlepszym QB w lidze. O-line było tak beznadziejne, że szkoda nawet słów. Do Fantasy sprowadziłem Bensona, bo liczę, że przy kiepskiej defensywie Saints, odkuje się za ostatni drive Packers (gdyby decyzja sędziów była słuszna, można by rzec, że zawalił mecz).

Odnośnik do komentarza

Nie to żebym bronił sędziów, ale incomplete pass jest też wtedy, kiedy łapiący piłkę (czy to receiver, czy cornerback) nie utrzyma się w boisku - na powtórce widać, że Jennings w pewnym momencie dotyka piętą pola za linią końcową i to mogło być powodem pokazania incomplete.

 

Ale to nie zmienia faktu, że TD nie powinno być, tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza

Nie to żebym bronił sędziów, ale incomplete pass jest też wtedy, kiedy łapiący piłkę (czy to receiver, czy cornerback) nie utrzyma się w boisku - na powtórce widać, że Jennings w pewnym momencie dotyka piętą pola za linią końcową i to mogło być powodem pokazania incomplete.

 

Ale to nie zmienia faktu, że TD nie powinno być, tak czy inaczej.

 

Patrz, na nogi nie zwróciłem uwagi :).

 

Powiedzcie mi, czy jest jakiś menedzer futbolowy na PC-ta? Nie chodzi mi o gry sieciowe tylko coś w stylu Football Managera.

Odnośnik do komentarza

ponoć już nie długo do kiosków ma trafić jakiś magazyn poświęcony fuzbalowi. zowie się Extra Point.

 

co do gierki, to fajnie by było aby panowie z SI zrobili coś pokroju FMa tylko o jajku. ten sam silnik itd. myślę, iż sukces by był murowany. parę milionów kopii w Stanach by poszło.

tego Mogul trzeba jakoś ogranąć.

coś na początku sugerujecie?

wystarczy na FB polubić i już?

Odnośnik do komentarza

co do gierki, to fajnie by było aby panowie z SI zrobili coś pokroju FMa tylko o jajku. ten sam silnik itd. myślę, iż sukces by był murowany. parę milionów kopii w Stanach by poszło.

 

 

Eeee.... nie sądzę. SI Games próbowali już i NFL i baseballa i daleko od zadowalających rezultatów było obu. To nie ten target.

Odnośnik do komentarza

No ale ja nie mówię, że im nie wyszło, tylko że to nie jest towar na rynek amerykański. U nas, w zacofanej Europie ciężko było wytłumaczyć znajomym, że gram w grę, w której praktycznie nie ma grafiki, tylko same tabelki, a jedyną animacją są przesuwające się kapselki. W Stanach to się nie mogło udać po prostu, dlatego gry SIGames skończyły jak skończyły.

Odnośnik do komentarza

Zestaw strat po kilku treningach Crusaders Warszawa:

obtarta pięta, naciągnięty mięsień brzucha, rozwalony paznokieć w dużym palcu prawej stopy.

Czekam na więcej :D.

Treningi są ciężkie,a mają być jeszcze cięższe. Dużo ćwiczeń kondycyjnych i wytrzymalościowych. Powoli dochodzą elementy techniki. Atmosfera jest póki co świetna. Ludzie wzajemnie się wspierają, dowcipkują i chcą coś zrobić. Każdy się stara jak może i na ile pozwalają mu możliwości. Zabawa jest ciekawa. Na stare lata zachciało mi się sportu i na razie jest bardzo ok, chociaż czasami organizm odmawia posłuszeństwa.

Na nasze treningi przychodzą czasami chłopaki z Warsaw Spartans. Ci to są wytrenowani. Fajnie się na nich patrzy.

Ogólnie na razie bardzo ok :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...