Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie można dorwać powtórkę Pats vs Ravens?

 

@Wujek- 07.10.12 na Zielenieckiej (KS Drukarz) grają Re"B"els Katowice vs "B"Eagles. reflektujesz? ale niestety o 10 rano :/

proponowałbym jak już 07.10.12 o 11:40 to samo miejsce: Spartans "B" vs Seahawks "B".

oba to półfinały PLFA 8.

 

Spartansów "B" bym obejrzał :). Jak najbardziej reflektuję :).

Odnośnik do komentarza

Steelers - Gejders

31:34. Wreszcie wygrana. Owczywiście swoje zrobił Janikowski. Bez niego Raidersi nie istnieją. Nie podoba mi się Carson Palmer, ale wreszcie gość coś pograł.

 

 

spoxik. dobre foty na FB :D

widziałeś Raidersów? nawet dziś kumpel od rana mi opowiedział o Janikowskim ;)

Widziałem :). Janikowski zaszalał :). Ten 43 jardowy kop super :).

Odnośnik do komentarza

Ja postanowiłem się nieco pobawić i prawdopodobnie na ławce na tę kolejkę poleci Vick (uciułał ostatnio 6 pkt, a rezerwowy Schaub miał ich 26 :D). Naiwnie (?) wierzę, że duet Schaub - Foster przeciwko słabej na razie defensywie TEN trochę tych punktów zdobędzie. A Vick w meczu z Giants może znów "błysnąć". Inna sprawa, że przy takim zasobie wiedzy o NFL, jakim ja dysponuję, to wszystko to i tak strzelanie na oślep :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, skończyłem oglądać Świętoszków. Póki co dzielą zaszczytne ostatnie miejsce z Browns w lidze i przedsezonowe prognozy Szczurka się sprawdzą i zamkną tabelę Dywizji.

 

Nie wiem, co się stało z tym zespołem, jeszcze defensywę rozumiem, że boją się mocniej zaatakować, bo wszyscy na nich dokładnie patrzą, ale ofensywa? 7 z rzędu incomplete Breesa? Każdy mecz z kolei z int? :|

 

Przy takiej grze to może 3-13 wyciągną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...