Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

 

Genialne wykonanie lineoutu, przeciwników dosłownie zamurowało :hahaha:

Świetne :D. Ostatnio trenowaliśmy trochę ustawienie. Liniowi ofensywni przeciwko defensywnym. Wiadomo, przeciwnikowi patrzy się prosto w oczy. Tak sobie z jednym kolegą patrzyliśmy i w końcu w pewnym momencie powiedziałem do gościa "kocham cię". Chłopak aż się przewrócił ze śmiechu :D. W ochraniaczu na zęby nie da się tego zrobić, ale tego typu zagrywki psychologiczne moga zdziałać cuda :). Wywoływanie agresji nie ma sensu. Przeciwnika trzeba rozbroić czymś innym, delikatnym, łagodnym. W końcu chodzi o przepchnięcie go i zdobycie jak najlepszej pozycji wyjściowej dla zawodników swojej drużyny :).

Odnośnik do komentarza

Nie oglądać Rams vs. Cardinals! Ja o mało nie zasnąłem na skrócie :D

ja obejrzałem, w sumie warto tylko dla

 

pierwszego podania do Amendoli. poza tym dziwię się jak Cardinals mogli wygrać te wszystkie mecze bez jakiejkolwiek gry biegowej. w sumie podania to też nie jest ich mocna strona. a Kolb chyba bardzo lubi przytulać się z obrońcami.

 

Odnośnik do komentarza

Zabawna sytuacja w meczu Gloucester - Bath:

 

Kyle Eastmond dobiega do kopniętej piłki w narożniku boiska, ale obawiając się, że zostanie wypchnięty na aut już w polu punktowym, offloaduje piłkę do tyłu - tyle że biegnący za nim Abendanon nie był w stanie złapać piłki, bo wyskoczył w górę z radości ze zdobytych punktów :kekeke:

Odnośnik do komentarza

obejrzał wczoraj tylko jedno spotkanie: Denver Broncos vs New England Patriots.

bardzo ciekawe i fajne. pojedynek Peyton`a Manning i Tom`a Brady wypadł bardzo ciekawie.

 

wynik: 21-31 dla The Pats, nie odzwierciedla przebiegu meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Patriots cisnęli od początku i pięknie (wręcz chyba podręcznikowo) zdobywali teren, tzn po 10 jardów, praktycznie za każdym razem. Brady zagrał w końcu dobrze. ładnie podawał, a nie jak ostatnio rzucał do nikogo ;)

bardzo podobała mi się także obrona Pats. szczególnie w pierwszej części spotkania. jak by docisnęli Denver to wynik by był bardziej okazały. może mogli powtórzyć wynik 49tek z zeszłego tygodnia.

 

Odnośnik do komentarza

Mały spam ;).

Po rekrutacjach skład drużyny opiera się na ponad 60 zawodnikach, jednak jak na drużynę Futbolu Amerykańskiego przystało jest jeszcze trochę wolnych miejsc dla nieodkrytych talentów.

 

Szczególnie jeżeli jesteś w rozmiarze XXXL i przez całe życie wmawiali Ci że sport nie jest dla Ciebie - to nie prawda Futbol Amerykański jest dla Ciebie a dzięki Twoim warunkom fizycznym możesz stać się kluczowym zawodnikiem w drużynie, ta rekrutacja jest...

głownie skierowana do takich osób jak TY!!!

 

Kilka dowodów na to że Futbol Amerykański to sport dla każdego:

 

Crusaders Warszawa to na chwilę obecną 62 zawodników:

 

Najstarszy zawodnik ma 33 lata

Najmłodszy zawodnik ma 17 lat

Najniższy zawodnik mierzy 173cm

Najwyższy zawodnik mierzy 194cm

Najlżejszy zawodnik waży 67kg

Najcięższy zawodnik waży 143kg

 

 

 

Zatem dla tych którzy nie mogli dotrzeć wcześniej lub nie słyszeli o nas, zapraszamy na Ostatnia rekrutacje przed sezonem 2013 w listopadzie:

 

 

INFO:

 

Adres:

ul. Czumy 8, Warszawa, 01-355;

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82

Hala sportowa

Wejście przez główne wejście szkolne

 

Wszystkich którzy chcą spróbować swoich sił w futbolu zachęcamy do przybycia.

 

 

Rejestracja zawodników rozpocznie się o 10:30!!!

 

Zabierzcie ze sobą:

- Buty indoor

- 2 butelki wody

- Spodenki

- 2 duże koszulki Czarna/Biała

 

DOJAZD:

 

Przystanek Czumy :

Tramwaje 8 / 10 / 26

Autobusy 112 / 184/ 190

Przystanek Bemowo Ratusz:

Autobusy E-2 / 109 / 154 / 171 / 410 / 523

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...