Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

jutro w programie:

 

Buffalo Bills - Cleveland Browns

Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts

Miami Dolphins - New York Jets

Cincinnati Bengals - Washington Redskins

Tampa Bay Buccaneers - Dallas Cowboys

St.Louis Rams - Chicago Bears

San Francisco 49ers - Minnesota Vikings

Pittsburgh Steelers - Oakland Raiders

Atlanta Falcons - San Diego Chargers

Philadelphia Eagles - Arizona Cardinals

Denver Broncos - Houston Texans

 

ciężki wybór.

chyba wybiorę: Miami Dolphins - New York Jets albo San Francisco 49ers - Minnesota Vikings tudzież Tampa Bay Buccaneers - Dallas Cowboys. nie wiem sam. Patriots grają baardzo późno i nie ma szansy na obejrzenie :/ wygrają z Ravens, nie ma bata.

 

a jutro już Królewscy Warszawa - Falcons Tychy. jest się tam ;)

Odnośnik do komentarza

Dla "normalnego" kibica mecz Eagels - Cardinals to jest wartość zerowa. Jets - Dolphins, choć poziom może być żaden jest nr 1, bo to rivalary.

Jestem też ciekaw starcia Broncos z Texans. No i staroszkolnie patrząc to Steelers - Raidetrs brzmi osom, ale rezultat tego spotkania może byc tylko jeden :) Steel Curtain mi popsuło Sancheza ostatnio to jednowymiarowy atak Palmer - McFadden....no cusz ;)

Odnośnik do komentarza

me_who sympatyzuję z Gejdersami, bo mam ich bluzę i czapkę :D. Inna sprawa, ze lubię takie słabe drużynki. Ciężko ogląda sie ich mecze, ale do tego przyzwyczajony jestem.

Tymczasem dzisiaj na stadionie Hutnika Warszawa drugi mecz pólfinałowy PLFA II. Królewscy Warszawa spotkają się z Falcons Tychy. Dowiedziałem się kilku fajnych rzeczy o Królewskich. Podobno ich zawodnicy potrafią wbiegać pijani i naćpani na boisko :kekeke:. Może być ciekawie :D.

W pierwszym meczu PLFA II Tytani Lublin pokonali Coguars Szczecin 20:12.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że pójdę za ciosem i zmiany w zespole wyjdą na dobre. TE już rulsuje (a miałem strasznych TE, przy dodawaniu wahałem się między tym co mam, a Pittą z Ravens). Teraz wywaliłem WR z Titans, bo tam już raczej jest pozamiatane. Wziąłem WR z Colts i to weterana, bo do kogo jak nie do najbardziej doświadczonego gracza będzie rzucał rookie QB?

Fajnie, jakby Garcon był zdrowy, bo coś nie mam przekonania do WR z Jets :-k

Forte knt, ale trzymam go, bo mam nadzieję, ze McCoy (Żonis obiecał!!!11) i Gore z SF dadzą radę. No i Stafforda stawiam pond Smithem. Bo Lions grają z Titans i liczę, że Matthew da radę. Da radę na minimum 25 pkt.

 

Dajcie juz tę kolejkę!!!1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...