Skocz do zawartości

Kącik jajowatej piłki


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko powiem, iż spece z ESPN wczoraj chyba nic dobrze nie wytypowali z wyników spotkań ;)

 

i w morde jeża- Patriots przegrali u siebie z Cardinals 18-20. zdaje się, iż pierwszy raz przegrali u siebie mecz otwarcia od 10 lat :/

Tom Brady zgrał bardzo słabo, za to Gronkowski bardzo fajnie. mam nadzieję, że to ostatnia przegrana w tym sezonie :D

 

Odnośnik do komentarza

tak tylko powiem, iż spece z ESPN wczoraj chyba nic dobrze nie wytypowali z wyników spotkań ;)

 

i w morde jeża- Patriots przegrali u siebie z Cardinals 18-20. zdaje się, iż pierwszy raz przegrali u siebie mecz otwarcia od 10 lat :/

Tom Brady zgrał bardzo słabo, za to Gronkowski bardzo fajnie. mam nadzieję, że to ostatnia przegrana w tym sezonie :D

 

Ten mecz polecił mi Johniss. Niestety nieco się zawiodlem. Brady nie pokazał nic specjalnego. Inna sprawa, że linie obrony obu drużyn nieźle zagrały. Końcówka meczu była bardzo ciekawa.

 

Gdyby Patriots wykorzystali field goala wygraliby mecz.

 

 

Szkoda, że nie obejrzalem meczu Gejders. Znowu uroczo w dupkę wzięli.

Odnośnik do komentarza
"Oni są jak fani," - powiedział McCoy. "Jeden z sędziów mówił coś o swojej drużynie w Fantasy Football, coś w stylu 'McCoy dawaj, potrzebuję cię w moim fantasy'... Ahhh, co?!"

 

Oficjalne przepisy zabraniają sędzią udziału w grach typu Fantasy Football. Jak widać prawdziwy football przeżywa naprawdę trudny okres.

 

Dobre podsumowanie pracy zastępczych sędziów :D.

Odnośnik do komentarza

Po Giants at Panthers.

Jestem troche zawiedziony porazka Panthers, slyszalem sporo dobrego o Newtonie i myslalem, ze uda im sie wygrac. Eli Manning byl swietnie chroniony, chyba byl jeden sack na nim. Z Panthers oprocz Newtona (TD i niezle podania) blysnal tez DeAngelo Williams, ale to tylko obserwacje, przejrze dokladnie statystyki i bede wiedzial wiecej :).

 

Poza tym, w tym tygodniu oczywiscie Pats@Ravens + chetnie obejrze jak trzy pierwsze picki z draftu sobie poradza, jeszcze nie mialem okazji.

I oczywiscie college football, z transmisji u mnie ciekawie wyglada Clemson at Florida State.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...