Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj piłem piwo pszeniczne niepasteryzowane z Carrefoura, z polskiego browaru restauracyjnego z Warszawy. Całkiem dobre, z mocnym smakiem i bardzo gazowane. Nie piłem dużo piw pszenicznych, ale te było najlepsze z pośród tych, których próbowałem :)

 

To piwo nie jest z Browarmii :]

 

To jest piwo z Niemiec, wyprodukowane dla Browaru w Tarczynie, który robi piwa dla Jabłonowa (obecnie dział Manufaktura Piwna). :] Piwowar z Browarmii dał się po prostu umieścić na etykiecie.

 

Co nie zmienia faktu, że jest to bardzo dobry pszeniczniak, w przystępnej cenie (choć i tak wolę swoje :P)

Odnośnik do komentarza

Lwówek książęcy

Obołoń magnat

 

Lwówek Książęcy jest przykładem jak powinno smakować piwo :)

Z Obolona wole białe bądź pszeniczne, a co do magnata jest to jeden z lepszych pilsów na naszym rynku ale nie rzuca na kolana.

Belhaven Scottish Ale czy jakieś inne ? Jeżeli to, to smakowo rewelacja. Jest tylko jeden minus ... cena. Przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza

Lwówek Książęcy bardzo dobre piwo, jedno z lepszych, jakie ostatnio piłem. Z kolei Magnat szału nie robi, moim zdaniem jeden ze słabszych Obołonów.

 

Potwierdzam Lwówek Książęcy znakomite piwo niszowe:) z bardzo dobrym stosunkiem jakość/cena

 

a z masówki to Perła Chmielowa- zimne również mi smakuje i tez dobry stosunek jakość/cena:)

Odnośnik do komentarza

Wiem tyle, że ludzie na browar.biz bojkotują Koreb i Edi, bo swoją jakością robi koło ucha małym i regionalnym browarom. Ani jednego, ani drugiego nie miałem przyjemności próbować, ale podobno z premedytacją wciskają ludziom skwaśniałe warki, tłumacząc się, że "tak ma smakować piwo naturalne".

 

A że browar.biz to mocna siła może potwierdzić Konstancin, który po serii zimowych kwasów poprawił znacznie loty (ja nie trafiłem żadnego, ale znów ja tak seryjnie ich nie pijam).

Odnośnik do komentarza

Piłem, a właściwie to tylko posmakowałem wczoraj czarnego Żywca Portera - nie, to nie mój smak, zupełnie niedobre dla mnie. Chwilę po wypiciu czuć nie gorycz jak w normalnym piwie tylko ... taki gorzki smak w gardle. Ble.

 

A pił ktoś z Was może kiedyś coś takiego:

http://img545.imageshack.us/img545/9168/obraz002ff.jpg

?;)

Odnośnik do komentarza

Otóż w Biedronce znalazłem.... Leżajsk Niepasteryzowany :D Tego jeszcze nie było ; ) Termin ważności 2 miesiące :-k Więcej goryczki niż w zwykłym Leżajsku, ale generalnie zwykła woda koncernowa. Browar Staropolski też radzę omijać. Ani miodowe ani chmielowe nie jest za dobre, a sprzedaż ich w 0,5l PET zamykanych "jak Grolsch" jest dość... osobliwa. Lwówek jednak był Ratuszowy a nie Książęcy - bardzo smaczne. Kelt również. Belhaven Scottish Ale za drogie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...